Mirror’s Edge 2 در حال ساخت و توسعه است

PC ، PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ، پلتفرم ۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۲:۱۸

عنوان Mirror’s Edge که سالها پیش توسط DICE ساخته شد به سبب سبک و سیاق بسیار خاصی که بیشتر در زمینه ی گیم پلی داشت،طرفداران بیشماری پیدا کرد و باعث شد انتظارات از قسمت بعدی بالا برود.در این مدت شایعات بسیاری از ساخت این بازی به گوش خورد ولی امروز آقای Ben Cousins از مقامات DICE صحبتهای مسرت بخشی از این بازی داشت.

وی در صفحه ی توییتر خود اظهار داشت که DICE صرفا یک کارخانه ی ساخت بازی Battlefield نیست و عناوینی شگفت انگیز و خوبی در دست تولید داریم.

من باید این را به اطلاع عموم برسانم که تیم ما در شهر استکهلم در حال ساخت و توسعه ی بازی Mirror’s Edge 2 هستند.

در کنار این سخنان،مدیر کل شرکت EA Games هم تایید کرد که استودیو DICE مشغول کار بر روی بازیهایی غیر از Battlefield نیز است.در ادامه آقای Soderlund مدیر استودیو DICE افزود :

این موضوعات بستگی هایی هم دارد،درسته ؟شاید این باشد شاید هم نباشد !این برای ما بسیار مهم است،بچه های DICE الان نزدیک به 300 نفر فقط در شهر استکهلم سوئد (که مقر اصلی این استدیو است)هستند که طبیعتا فقط بر روی Battlefield کار نمیکنند.این کاملا حساب شده و عمدی است،چون ما نمیخواهیم که تبدیل به کارخانه ی ساخت Battlefield باشیم.

همانطور که قبلا نیز مدیر کل شرکت EA در E3 اظهار داشته بود،این شرکت برای نسل بعد در حال حاضر بین 3 تا 5 IP جدید را در نظر دارد که همگی در حال طی کردن مراحل ساخت و تولید هستند و باید منتظر حرکات نو از EA باشیم.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید