گیفت کارت
گیفت کارت

گیم‌پلی جدید God of War بر روی سیستم مبارزات بازی تمرکز دارد

۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷

ساعاتی پیش تریلری از گیم‌پلی عنوان God of War منتشر شد که بر روی سیستم مبارزات بازی تمرکز دارد. با مشاهده آن همراه گیمفا باشید:

جدیدترین نسخه از سری God of War اواخر ماه جاری (فروردین ماه) عرضه می‌شود و قرار است بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو دارای حالتی بنام Performance (اجرای روان‌تر/ بهتر) باشد. بتازگی گیم‌پلی‌ جدیدی منتشر شده که بر روی مبارزات بازی تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۴K

لازم بذکر است که سیستم مبارزات تنها بخشی نیست که در نسخه جدید God of War دستخوش تغییر شده است. روز گذشته تایید شد که بخش اکتشاف در بازی نسبت به نسخه‌های پیشین بسیار وسیع‌تر خواهد بود. طراح ارشد و سرپرست طراحان مراحل بازی به ترتیب آقایان آنتونی دیمنتو (Anthony Dimento) و لوئیس سانچز (Luis Sanchez) در این مورد توضیح دادند که:

ماجراجویی و اکتشاف در این نسخه بسیار وسیع‌تر از گذشته کار شده. در ابتدا قصدمان این بود که با استفاده از بسته‌های الحاقی ۵ الی ۱۰ ساعت گیم‌پلی به بازی اضافه کنیم، اما در نهایت شرایط به کلی تغییر کرد و هم‌اکنون کارهای زیادی برای انجام دادن در بازی وجود دارند. من عاشق طراحی محیط‌های پیچیده هستم. یکی از عناوین مورد علاقه من در این زمینه Bloodborne است که طراحی فوق‌العاده‌ای دارد. چنین عناوینی برای من منبع الهام بودند و بسیاری از فضاهای اکتشافی داخل بازی سبک و سیاقی مشابه خواهند داشت. بعنوان مثال ما در بازی چرخه‌های تکرار شونده را داریم. شما راه‌ها و میانبرهایی را باز می‌کنید که همه آن‌ها به یک مقصد منتهی می‌شوند و در این میان هدفی وجود خواهد داشت تا بازیکنان با بررسی کامل محیط به اکتشاف بپردازند و با آن آشنا شوند.

در نهایت باید گفت که عنوان God of War قرار است در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید