No Man’s Sky برای اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد| به‌روزرسانی جدید برای تمام پلتفرم‌ها در راه است

۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
بروزرسانی جدیدی برای بازی No Man's Sky منتشر خواهد شد

توسعه دهنده این بازی یعنی هلو گیمز (Hello Games) اعلام کرد که نسخه اکس‌باکس وان امسال منتشر می‌شد. همچنین به‌روزرسانی جدید این بازی هم امسال به صورت رایگان در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

 

لازم به ذکر است که تمام بسته‌های گسترش دهنده قبلی که شامل Foundation، Pathfinder و Atlas Rises می‌شوند به همراه به‌روزرسانی جدید این عنوان بر روی نسخه اکس‌باکس‌ وان در دسترس خواهند بود. با توجه به تصویر منتشر شده از باکس آرت این نسخه که در پایین مشاهده می‌کنید، بازی برای کنسول اکس‌باکس وان اکس بهینه شده و از رزولوشن ۴K و قابلیت HDR پشتیبانی می‌کند. طبق اطلاعات بدست آمده، کنسول‌های اکس‌باکس وان اس و اکس‌باکس وان اکس از طیف رنگ های HDR پشتیبانی می‌کنند اما تنها کنسول میان نسلی مایکروسافت قادر است بازی را در رزولوشن ۴K اجرا کند. این بازی در سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی توسط هلو گیمز عرضه شد اما وظیفه انتشار نسخه اکس‌باکس وان این بازی برعهده ۵۰۵ گیمز، ناشر عناوینی مانند Brothers: A Tale of Two Sons و Payday 2 خواهد بود.

استودیو هلو گیمز در مورد به‌روزرسانی جدید بازی که با نام Next عرضه خواهد شد، توضیحاتی ارائه داد.

این به‌روزرسانی قدم مهم بعدی ما و طرفداران در یک سفر طولانی می‌باشد. برای همین ما اسم آن را Next گذاشتیم. این بزرگترین به‌روزرسانی است که تا به حال داشته‌‌ایم. بازیبازهای فعلی می‌توانند به صورت رایگان آن را دریافت کنند. ما قصد داریم به همین شکل در آینده به پشتیبانی از بازی ادامه دهیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید