گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ثبت نام رویداد EA Play 2018 از هم‌اکنون قابل انجام است

اخبار
ثبت نام رویداد EA Play 2018 از هم‌اکنون قابل انجام است

رویداد EA Play یکی از مهم‌تری رویداد‌هایی است که بازی‌های شرکت الکترونیک آرتس در آن شرکت می‌کنند و رویدادی اختصاصی برای این شرکت به حساب می‌آید که در آن تمامی اطلاعات و اخبار، از بازی‌های این شرکت هستند. این رویداد فرصت مناسبی است برای کسانی که به بازی‌های الکترونیک آرتس علاقه دارند و پیگیر بازی‌های آن هستند.

به دنبال برگزاری رویداد خوبی که الکترونیک آرتس در سال ۲۰۱۷ گذراند، امسال هم این شرکت رویداد EA Play که مجاور بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های ویدئویی سال یعنی E3 است را بازگردانده که در حال حاضر هم امکان ثبت نام برای شرکت در آن برای عموم فراهم شده تا این افراد با حضور در این رویداد بزرگ، از آخرین پروژه‌های این شرکت اطلاع پیدا کنند و به تجربه برخی از بازی‌های آن نیز بپردازند.

اگر شما هم از علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد هستید و علاقه دارید تا در آن شرکت کنید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت EA و رفتن به بخش ثبت نام، این کار را انجام دهید. با این که پروسه پیچیده‌ای را نسبتا باید طی کنید، اما در نهایت می‌توانید بلیط خود را رزرو کنید و در تاریخ بیست و پنجم ماه می (برابر با جمعه چهارم خرداد) در آن شرکت کنید (که شرکت در این رویداد به شانس شما هم بستگی دارد که اگر خود را جزو آدم‌های کم‌شانس می‌دانید، بهتر است فرم ثبت نام را پر نکنید). شما می‌توانید انتخاب کنید که در روز شروع مراسم در آن شرکت کنید و یا با مراجعه به بخش گیم‌پلی‌، به تجربه گیم‌پلی بازی‌های آینده این شرکت بپردازید. شما پس از پشت سر گذاشتن این پروسه، باید در صف انتظار باقی بمانید تا بررسی‌های بیشتر صورت بگیرد. به هر نحو این فرصت بسیار خوبی است تا بازی‌هایی که دوست دارید را در این رویداد و ماه‌ها قبل از عرضه، تجربه کنید. الکترونیک آرتس بازی‌های بزرگ و زیادی را برای انتشار در ماه‌های آینده در نظر گرفته که از این جمله می‌توان به Anthem و یا Battlefield V اشاره کرد.

رویداد EA Play 2018 از تاریخ نهم تا یازدهم ژوئن در Hollywood Palladium، نزدیک محل برگزاری رویداد E3 برگزار خواهد شد. اگر شما به اندازه کافی خوش‌شانس باشید و فرصت حضور در این رویداد را به دست آورید، می‌توانید به تجربه Anthem بپردازید و نگاهی کوتاه به آن کنید چرا که تا سال ۲۰۱۹ فرصت بازی کردن آن را به طور کامل به دست نخواهید آورد. همچنین می‌توانید با تجربه Battlefield  بعدی با ویژگی‌های اصلی آن آشنا شوید و نکات مثبت و منفی آن را ارزیابی کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت