خرید درون برنامه‌ای در Far Cry 5 به چه شکل است؟

۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸

وبسایت گیم اسپات در مورد خرید درون برنامه‌ای در بازی Far Cry 5 توضیحاتی داده است.

 

 لوت باکس‌ها و خرید‌های درون برنامه‌ای موضوع داغ این روز‌ها هستند. با وجود اینکه تقریباً در تمام بازی‌های AAA پیاده سازی می‌شوند اما نحوه اجرای هرکدام متفاوت است و همین موضوع باعث می‌شود تا نگرانی‌ هایی برای طرفداران به وجود بیاید. حال با عرضه بازی Far Cry 5، نگاهی به نحوه اجرای این سیستم در بازی می‌اندازیم.

کمپانی یوبیسافت قبل از انتشار بازی اعلام کرده بود که این عنوان دارای خرید درون برنامه‌ای خواهد بود. تهیه کننده اجرایی، دن هی (Dan Hay) اصرار داشت که این سیستم در پیشرفت بازیباز اختلالی ایجاد نمی‌کند.

ما این بازی را به شکلی طراحی کردیم که نسبت به بازیباز بخشنده باشد. در این بازی هیچ چیزی قفل نیست. شما می توانید در دنیای بازی به گشت و گذار بپردازید و بازی به خاطر این کار به شما پاداش می‌دهد.

همانطور که در ویدیو خواهید دید، شما از طریق پول واقعی می‌توانید یک واحد پولی با ارزش به نام شمش نقره (Silver Bars) را خریداری کنید. با استفاده از این واحد پولی می‌توانید اسکین‌های ظاهری برای سلاح‌ها (این اسکین‌ها قابلیتی به سلاح شما اضافه نمی‌کنند)، وسایل نقلیه و حتی شخصیت خودتان خریداری کنید. با توجه به اینکه Far Cry 5 یک بازی اول شخص است و شما نمی‌توانید ظاهر خود را ببینید پس مورد آخر ظاهراً فقط برای زمانی که به صورت co-op یا Arcade بازی می‌کنید استفاده می‌شود.

تمام این آیتم‌ها را می‌توانید از طریق واحد پولی درون بازی هم خریداری کنید. پس اگر می‌توانید برای بازی زمان بگذارید و عجله ای ندارید تا ظاهر ماشین خود را تزئین کنید، نیازی نیست از شمش‌های نقره استفاده کنید. نکته ی جالب این است که وقتی شما در دنیای بازی وارد فروشگاه می‌شوید، قیمت آیتم‌ها با هردو واحد پولی مشخص شده‌اند اما زمانی که از طریق منوی بازی وارد فروشگاه شوید، قیمت ها را تنها با واحد شمش‌های نقره می بینید. هنوز مشخص نیست که چرا قیمت‌ها به این شکل نمایش داده می‌شوند.

شما می توانید این ویدیو را در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰P| دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰P 60FPS

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰P 60FPS

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید