تریلر جدیدی از Harvest Moon: Light of Hope Special Edition منتشر شد

۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

استودیوی Natsume بتازگی جزئیات جدیدی از عنوان Harvest Moon: Light of Hope Special Edition به اشتراک گذاشت، تا بازیکنان بیشتر با بازی آشنا شوند. با مشاهده تریلر همراه گیمفا باشید:

امروز استودیوی Natsume ویژگی‌های تازه‌ای را از عنوان Harvest Moon: Light of Hope Special Edition ارائه کرد. براساس آنچه که اعلام شده، نسخه کنسولی بازی شامل شخصیت جدیدی بنام Soleil – شبحی با گذشته‌ای مرموز – می‌شود. در طول بازی این وظیفه برعهده بازیکنان خواهد بود تا Soleil را به دنیای بیرون معرفی نمایند.

علاوه‌بر معرفی کاراکتر جدید، Special Edition شامل یک بخش co-op خواهد بود که در آن یکی از بازیکنان کنترل مزرعه‌دار و دیگری کنترل Soleil را برعهده می‌گیرند. محتوای جدیدی نیز در آینده و در قالب بسته‌های الحاقی مجزا و همچنین سیزن‌پس برای بازی منتشر خواهند شد.

Harvest Moon: Light of Hope سال گذشته به مناسبت بیستمین سالگرد عرضه سری Harvest Moon برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، و وقایع آن در بندرگاهی کوچک پس از طوفانی که موجب تخریب بسیاری شده، دنبال می‌شود. بازیکنان در این راه به کمک اهالی شهر باید شهر و فانوس دریایی را بازسازی کنند. Harvest Moon: Light of Hope Special Edition قرار است در ماه مه با قیمتی معادل ۳۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار گیرد. در ادامه می‌توانید تریلر انتشار یافته را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید