گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بسته الحاقی War Machine عنوان Call of Duty: WWII رسما معرفی شد

تصاویر
بسته الحاقی War Machine عنوان Call of Duty: WWII رسما معرفی شد

به تازگی استودیوی اسلج همر با همکاری شرکت اکتیویژن از بسته الحاقی دوم عنوان Call of Duty: WWII  رونمایی کرده اند. این بسته الحاقی War Machine نام داشته و به مانند گذشته نقشه‌های جدیدی را به بخش چند نفره و همچنین بخش زامبی این عنوان اضافه می کند.

بسته الحاقی War Machine دارای سه نقشه برای بخش چند نفره، یک نقشه برای بخش War mode و یک نقشه جدید نیز برای بخش زامبی عنوان Call of Duty: WWII خواهد بود که به شرح زیر می باشند:

نقشه های بخش چند نفره: اولین نقشه کشور مصر می باشد که در خرابه‌های Giza و میان اهرام مصر جریان دارد. نقشه دوم جزیره ای است آشنا در کشور فرانسه به نام Dunkirk و نقشه سوم نیز  V2 نام داشته و در یک مرکز  آزمایش موشکی درکشور آلمان جریان خواهد داشت.

بخش War mode: نقشه جدید این بخش Operation: Husky نام داشته و در میان تهاجم متفقین به سیسیل جریان دارد. به مانند سایر نقشه‌های بخش War mode، در این نقشه نیز به بازیکنان سه ماموریت داده می شود  و آن‌ها باید اطلاعات محرمانه ای را جمع آوری کرده، به متحدان خود منتقل کنند و سپس با نابود کردن جت‌های جنگی دشمن، راه را برای ورود بمب افکن‌های متفقین باز کنند.

بخش Nazi Zombies: نقشه جدید این بخش نیز The Shadowed Throne نام داشته که اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست و تنها می دانیم که این نقشه در قلب پایگاه آلمان‌های نازی جریان دارد و شخصیت‌های بسیاری چون Jefferson Potts ،Olivia Durant ،Drostan Hynd ،Marie Fischer و Doctor Peter Straub در این بخش قابل بازی خواهند بود. همان طور که می دانید هنرپیشگانی چون کاترین وینیک، دیوید تننت، الودی یونگ، وینگ ریمز و Edo Kier نیز به ایفای نقش شخصیت‌های نام برده پرداخته اند.

همچنین اکتیویژن به مناسبت معرفی بسته الحاقی War Machine عنوان Call of Duty: WWII، تصاویری از نقشه‌های جدید این بسته الحاقی را منتشر کرده است که شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بسته الحاقی War Machine عنوان Call of Duty: WWII ابتدا در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷) برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شده و ۳۰ روز پس از آن نیز برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس خواهد بود.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. گفت:

    اخرین کالافی که گرفتم اینفنیت وارفا بود که همش باید از صخره ها بالا میرفتی و سفینه رو نابود مکردی و روبات میکشتی . تبدیل شد به بهترین بازی عمرم . حالا واسه خرید ww2 منتظرم تا قیمت ها یکم بکشن بایین

    10Thumb up 19Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت