تریلر جدیدی از Pillars of Eternity II: Deadfire منتشر شد

۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

استودیوهای Obsidian Entertainment و Versus Evil بتازگی تریلری از Pillars of Eternity II: Deadfire منتشر کرده‌اند که برروی ویژگی‌های بازی تمرکز دارد.

ماه پیش بود که توسعه‌دهنده و ناشر بازی به ترتیب Obsidian Entertainment و Versus Evil تصمیم گرفتند تا انتشار عنوان موردانتظار خود یعنی Pillars of Eternity II: Deadfire را از تاریخ ۳ آوریل به ۸ مه به تعویق بیندازند، تا بیشتر برروی بازی کار شود. متن کامل این خبر را می‌توانید از طریق این لینک در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

امروز اولین تریلر پس از اعلام تاخیر بازی منتشر شده که برروی برخی از ویژگی‌های جذاب آن تمرکز دارد. گفته شده که نسخه دوم بازی “ماجراجویی‌های عمیق‌تری” نسبت به نسخه اول که در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی و سپس برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد، خواهد داشت. در این تریلر شاهد خواهیم بود که بازیکنان چگونه می‌توانند همراهان خود را انتخاب و شخصی‌سازی نمایند، کاپیتان کشتی شوند، و اینکه در کل جهان زنده Pillars of Eternity II: Deadfire حاوی چه مواردی است. همچنین در تریلر مذکور نگاهی به گیم‌پلی بازی خواهیم داشت.

عنوان Pillars of Eternity II: Deadfire قرار است در تاریخ ۸ مه (۱۸ اردیبهشت) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل مَک و لینوکس منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید