معرفی بسته الحاقی Bad Blood بازی Dying Light

۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵

به تازگی بسته الحاقی Bad Blood بازی Dying Light توسط تیم سازنده این بازی معرفی شده است که محتویات جدیدی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

بازی Dying Light در تاریخ ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۵ مصادف با ۷ بهمن ماه سال ۹۳، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نمرات خوبی کسب کند. بازی در آن زمان با گنجاندن قابلیت‌های ویژه و امکانات فراوان درون خود، توانست بازیکنان زیادی را به خود جذب کند و محبوبیت این بازی تا هم‌اکنون هم ادامه دارد. قابلیت‌هایی مثل استفاده از حرکات ورزش پارکور که در تمامی مراحل بازی برای شما کاربردی خواهند بود و از طرفی اجرای آنان بسیار لذت بخش است. بالا رفتن از دیوار های بلند و پرش از ساختمان‌ها می‌تواند لحظات جذابی را برای بازیکنان رقم بزند.

تیم سازنده این بازی یعنی استودیو تک‌لند (Techland) از زمان انتشار Dying Light تا به حال، به خوبی توانسته از این بازی پشتیبانی کند و بسته‌های الحاقی و محتویات ارزش‌مندی را برای این عنوان عرضه کند. هرکدام از این محتویات نقشه‌ها، اسلحه‌ها، دشمنان و حالت‌های مختلفی را در دسترس بازی قرار می‌دهند تا حس تکراری بودن از بازی خارج شود.

اکنون استودیو تک‌لند، جدیدترین بسته الحاقی بازی Dying Light را با نام Bad Blood معرفی کرده است که بخش چندنفره بازی را متحول می‌کند. قبل‌ از معرفی رسمی این بسته الحاقی، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه سازندگان این بازی قصد دارند حالت بتل رویال را به این عنوان اضافه کنند و این بازی هم به دسته عناوین بتل رویال که امروز توانسته‌اند بازیکنان زیادی را جذب کنند، افزوده شود. اما حال مطمئن شدیم که بسته الحاقی مذکور، حالت بتل رویال را در دسترس کاربران قرار نخواهد داد. اما یک حالت جدید در دسترس کاربران خواهد بود که می‌تواند تا حدودی حال و هوای این حالت را به بازیکنان القا کند و البته حس اصلی بازی Dying Light هم در آن وجود داشته باشد. در ابتدا ۶ بازیکن در یک نقشه و در نقطه‌های مختلف فرود می‌آیند و وظیفه آنان جمع آوری نمونه خون است و پس از به دست آوردن آن، می‌بایست به هلی‌کوپتر بازگردند و این علمیات با موفقیت تمام شود. اما چالش این حالت از جایی آغاز خواهد شد که بازیکنان باید نمونه خون را، از میان هزاران زامبی موجود و ترسناک پیدا کنند. در برخی نقاط هم که خبری از هیچ زامبی نیست و نمونه خون در آنجا یافت می‌شود، سربازانی حضور دارند که به بالاترین میزان اسلحه و وسایل نظامی مسلح شده‌اند. این در حالی که است که در هلی‌کوپتر نجات تنها یک صندلی برای خروج از این نقشه وجود دارد و بازیکن موفق در نهایت باید بر روی آن بنشیند و شاهد شکست خوردن دیگر بازیکنان باشد.

به نظر می‌رسد هر راند از این حالت ۱۰ دقیقه زمان خواهد داشت و بازیکنان می‌بایست در این مدت بتوانند نمونه خون را بیابند. تنها یک جان در دسترس کاربران قرار گرفته است و این چالش حالت جدید بازی را افزایش خواهد داد، زیرا بازیکنان با هر اشتباه کوچک می‌توانند جان خود را از دست بدهند و یا در میان تعداد زیادی از زامبی ها قرار بگیرند.

بسته الحاقی Bad Blood بازی Dying Light در سال جاری عرضه خواهد شد و با نزدیک شدن به زمان انتشار این بسته، اطلاعات بیشتری هم از آن منتشر می‌شود. هنوز تعداد نقشه‌ها و محتویات اصلی این بازی مشخص نشده است. در جریان معرفی این بسته، ویدئویی ۱۰ دقیقه‌ای از گیم پلی آن منتشر شده است که شما را بهتر با آن آشنا خواهد کرد:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید