گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

کارگردان Far Cry 3: Blood Dragon یوبی‌سافت را ترک کرد

اخبار بازی ها
کارگردان Far Cry 3: Blood Dragon یوبی‌سافت را ترک کرد

دین ایوانز (Dean Evans) که بیش از یک دهه برروی عناوین مختلف یوبی‌سافت مانند Assassin’s Creed ،Far Cry و Splinter Cell کار کرده و بیشتر به خاطر کارگردانی Far Cry 3: Blood Dragons شهرت دارد، به‌تازگی این شرکت را ترک کرده است.

به گزارش گیم اینفورمر، ایوانز مشغول کار برروی پروژه‌ی جدیدی در یوبی‌سافت بوده اما این پروژه لغو شده است. پس از این اتفاق، یوبی‌سافت به ایوانز پیشنهاد داده که به گروه دیگری در پاریس ملحق شود ولی وی در نهایت تصمیم گرفته است که این شرکت را ترک کند و دوره‌ی جدیدی را برای خود آغاز کند.

دین ایوانز در خصوص جدایی‌اش از یوبی‌سافت توضیحاتی را ارائه داده و با توجه به صحبت‌هایش به نظر می‌رسد که این تصمیم بیشتر به خاطر مسائل شخصی بوده است تا مشکلات یوبی‌سافت:

من از همسرم جدا شدم و پروژه‌ای که در حال کار برروی آن بودم لغو شد. همه‌ی این اتفاقات بزرگ همزمان رخ داد و من با خودم فکر می‌کردم که آیا رفتن به کشوری دیگر درست‌ترین و بهترین تصمیم است یا نه؟ من امسال چهل ساله می‌شوم و کلیشه است و همیشه می‌شنوید اما به چیزهایی که وقتی وارد سی سالگی می‌شوید فکر می‌کنید، در چهل سالگی هم فکر می‌کنید. فکر می‌کنید که واقعاً چه کاری می‌خواهید انجام دهید و اینکه آیا تصمیم درست و مناسبی می‌گیرید یا نه.

ایوانز گفته است که قصد دارد به بریتانیا بازگردد و بخشی از وقت آزادش را صرف سفر و تفریح کند. وی همچنین از ریسک‌پذیر نبودن عناوین AAA گفته و اشاره نموده است که شاید با تاسیس استودیوی مخصوص خودش، پروژه‌ی ریسکی‌تری را توسعه دهد. بازی‌های اخیر دین ایوانز جزو منحصر به فردترین و بهترین عناوین یوبی‌سافت طی ده سال اخیر بوده‌اند و امیدواریم که این موفقیت با استودیو و پروژه‌ی شخصی خودش نیز ادامه پیدا کند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. PC FAN گفت:

    حیف شد که رفت،انصافا فارکرای باحالی هم ساخت بعد از تجربه نسخه۳فارکرای این بهترین فارکرایی بود که تجربه کردم.

    14Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت