Level-5 قصد دارد یک بازی نقش آفرینی بزرگ در دنیای مدرن بسازد

۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

Ni No Kuni II: Revenant Kingdome جدید ترین بازی این شرکت است که در دنیایی فانتزی جریان دارد اما ظاهراً این شرکت قصد دارد با پروژه جدید خود از حال و هوای فانتزی خارج شود.

بر اساس مصاحبه‌ای که در وبسایت ۴Gamer انجام شد، اولین اطلاعات از پروژه بعدی لول فایو بدست آمده است. تهیه کننده سری تکن (Tekken) کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) و مدیر لول فایو آکیهیرو هینو (Akihiro Hino) در طی این مصاحبه در مورد برنامه آنها برای سالگرد ۲۰ سالگی خود صحبت کردند.

این شرکت در گذشته مشغول ساخت یک بازی MMO به نام  True Fantasy Live Online بود که به دلایلی ساخت آن کنسل شد. در طی مصاحبه در مورد این عنوان صحبت شد و اینکه آیا هنوز لول فایو قصد دارد بازی دیگری مانند آن بسازد.

ما یک ایده داریم. مطمئن نیستم که بازی یک MMORPG باشد اما قصد داریم یک بازی بزرگ در همان مقیاس درست کنیم. برای سالگرد ۲۰ سالگی، شرکت می‌خواهد عنوانی را بسازد که به آن علاقه دارد و چیزی که آنها دوست دارند این است که از دنیای فانتزی دور شوند. بازی جدید ما فانتزی نخواهد بود بلکه در دنیایی مدرن جریان خواهد داشت.

با اینکه سال ۲۰۱۸ سالگرد ۲۰ سالگی لول فایو محسوب می‌شود اما آقای هینو اعلام کرد که این بازی امسال عرضه نخواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه اول بازی Ni No Kuni در سالگرد ۱۰ سالگی این شرکت معرفی شد اما ۲ سال بعد عرضه شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید