گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی از محتویات آینده بازی Dead by Daylight منتشر شد

۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷

تیم سازنده بازی Dead by Daylight، به تازگی اطلاعاتی از محتویات آینده این بازی منتشر کرده است، محتویاتی که باعث می‌شوند تا برخی از بازیکنان باز هم پس از گذشت مدت زمانی به تجربه این بازی بپردازند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بازی Dead by Daylight در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۲۰۱۶ مصادف با ۲۵ خرداد ماه سال ۹۵، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شد. حال پس از گذشت دو سال، تیم سازنده این بازی یعنی استودیو Starbreeze (استاربریز) و شرکت Behaviour Interactive (بیهیویر اینتراکتیو)، اعلام کرده است که به پشتیبانی از این بازی ادامه خواهد دارد و کاربران این بازی بزودی محتویات جدیدی را دریافت خواهند کرد. بدون شک عرضه این محتویات جدید می‌تواند بازیکنان زیادی را به خود جذب کند و به اعتبار سازندگان این بازی در زمینه پشتیبانی از عنوان خود، اضافه کند.

از محتویات و اضافاتی که قرار است در آینده برای بازی Dead by Daylight منتشر شود، می‌توان به چهار قاتل جدید، چهار نقشه جدید، چهار بازمانده و تعدادی آیتم تزئینی پولی جدید هم اشاره کرد که قرار است روند بازی را متحول کنند. از سویی دیگر دو سیستم جدید هم به بازی اضافه خواهد شد که بر روی تجربه بازیکنان تاثیر گذار خواهند بود. این سیستم‌ها عبارت‌اند از سیستم ربته‌بندی جدید و سیستم پیشرفت که سبب می‌شوند بازیکنان در هر زمان مختلف، جوایز و امتایازات متفاوتی را کسب کنند و حس تکراری بودن از بازی خارج شود.

همچنین نسخه رایانه‌های شخصی بازی Dead by Daylight، یک حالت جدید هم دریافت خواهد کرد که مشابه حالت PTR بازی Overwatch خواهد بود. در ادامه محتویات کوچک دیگری هم به بازی افزوده خواهند شد، مثل سیستم ضدتقلب پیشرفته تر و بخش آموزشی و تمرینی جدید که می‌تواند هر کاربر را به خوبی با بازی آشنا کند.

در حال حاضر سازندگان بازی Dead by Daylight، تاریخ انتشار دقیقی را برای محتویات ذکر شده مشخص نکرده‌اند اما بازیکنان این بازی می‌توانند امیدوار باشند که بزودی به این محتویات دسترسی پیدا خواهند کرد.

عنوان Dead by Daylight هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید