شایعه: احتمال رونمایی از بازی Borderlands‌ ۳ در E3

۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
توضیحات استودیوی Gearbox درباره بازی Borderlands 3

کاربری به نام ShineRise1 در انجمن ردیت (Reddit) اطلاعاتی را از عنوان مورد انتظار Borderlands 3 منتشر کرده است. در این پست لوگو جدید و تاریخ معرفی بازی نشان داده شده است. ظاهراً این بازی در تاریخ یک شنبه ۲۰ خرداد(۱۰ ژوئن) رونمایی خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد که تصویر آنتاگونیست جدید بازی بر روی لوگو قرار دارد.

با اینکه پست اصلی از انجمن ردیت حذف شده است اما این کاربر اطلاعات جالبی را در مورد این بازی به اشتراک گذاشته است. طبق این اطلاعات، گیر‌باکس (Gearbox) قرار است بازی را در سپتامبر ۲۰۱۸ بر روی پلتفرم‌ های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و سوییچ عرضه کند. همینطور این کاربر اعلام کرد که این عنوان به همراه یک سیزن پس که شامل سه بسته الحاقی است منتشر می‌شود.

براساس توضیحات این کاربر، Borderlands 3 تاریک‌ ترین نسخه این سری خواهد بود و اینکه برخلاف عناوینی مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds و Fortnite، این بازی دارای حالت بتل رویال نخواهد بود. براساس توضیحاتی دیگر، بازی به صورت خطی آغاز می‌شود اما در نهایت بازیباز یک سفینه فضایی بدست می‌آورد که با استفاده از آن می تواند به سیاره‌های مختلف سفر کند. ظاهراً بازی شامل مراحل اصلی و فرعی، گشت و گذار در ویرانه‌های باستانی، پیدا کردن سفینه‌های نابود شده، ارتقا و شخصی سازی سفینه و موارد دیگر می‌شود.

با توجه به اینکه بازی Borderlands 2 شش سال پیش عرضه شد، رونمایی نسخه سوم در E3 منطقی به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است که گیرباکس ساخت نسخه سوم را تایید کرده است. همچنین چند روز پیش یکی از کارمندان این استودیو در توییتر اعلام کرد که در حال کار بر روی این بازی است.

تصویر منتشر شده را می توانید در پایین مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید