گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Steins;Gate Elite در سال جاری در غرب منتشر خواهد شد

اخبار بازی ها
Steins;Gate Elite در سال جاری در غرب منتشر خواهد شد

این بازی در سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در غرب منتشر خواهد شد.

عنوان Steins;Gate Elite که به عنوان نسخه‌ای توسعه یافته از بزرگ‌ترین رمان بصری که تا به حال ساخته شده شناخته می‌شود، برای عرضه در غرب تایید شد. اسپایک چانسافت(‌Spike Chunsoft) که کار نشر این بازی را بر عهده دارد، در رویداد GDC اعلام کرد که آن‌ها این بازی را امسال به اروپا و آمریکای شمالی خواهند و آورد و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رساند. این ناشر پیش از این نیز در رویداد GDC تریلر و تصاویر جدیدی از بازی جدید خود یعنی Zanki Zero: Last Beginning منتشر کرده بود که از این آدرس می‌توانید اطلاعات بیشتری از این بازی به دست بیاورید.

پلتفرم‌های مقصد Steins;Gate Elite نشان می‌دهد که این بازی برای همیشه نسخه پلی‌استیشن ویتای آن را در انحصار کشور ژاپن باقی خواهد گذاشت چرا که در پلتفرم‌های مقصد نسخه غربی آن، خبری از نسخه پلی‌استیشن ویتا نیست. عنوان Steins;Gate Elite طبق روند رمان بصری آن روایت خواهد شد اما صحنه‌هایی از انیمه‌ای که بر پایه آن وجود دارد نیز در این بازی مشاهده خواهد شد و همینطور صحنه‌هایی که به صورت اختصاصی برای این بازی توسعه پیدا کرده‌اند هم در آن به کار برده خواهد شد. به عبارتی دیگر، این بازی شکل جدیدی از رمان بصری آن است که به صورت یک بازی ویدئویی، گسترش پیدا کرده و شامل صحنه‌هایی جدید است. همچنین این اولین باری است که کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند این سری را تجربه کنند.

عنوان Steins;Gate پیش از این برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی (در ژاپن)، ایکس‌باکس ۳۶۰ و همینطور پلی‌استیشن ۳ در دسترس بوده است که با انتشار نسخه غربی می‌توان انتظار فروش نسخه‌های بیشتری از این بازی را داشت.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت