تریلر زمان انتشار بازی Ash of Gods: Redemption منتشر شد

۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

نه ماه از زمانی که بازی Ash of Gods: Redemption در سرویس کیک‌استارتر (Kickstarter) معرفی شد و توانست بودجه مورد نیاز سازندگان خود را به صورت کامل از این سرویس جمع‌سپاری مالی بدست آورد می‌گذرد و به تازگی این بازی به رایانه‌های شخصی بازیکنان راه پیدا کرده است. به موجب همین امر، دو شرکت Aurum Dust و بوکا اینترتینمنت (Buka Entertainment)، به ترتیب سازنده و ناشر بازی Ash of Gods: Redemption، تریلر جدیدی از این بازی به مناسبت عرضه آن به بازار منتشر کرده‌اند.

این تریلر جدید صحنه‌های سینمائی، انیمیشن و گیم‌پلی این عنوان نقش‌آفرینی نوبتی را با روایتی جذاب در پس‌زمینه به تصویر می‌کشد. شما می‌توانید همانند همیشه از انتهای همین خبر این ویدئو را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

برای آن دسته از افرادی که با بازی Ash of Gods: Redemption آشنائی ندارند باید بگوئیم که این عنوان داستان سه شخص به نام تورن بنین (Thorn Brenin)، هوپر رول (Hoper Rul) و لو فنگ (Luo Feng) را در روایتی روگ-لایک (rogue-like) دنبال می‌کند که به این معناست که انتخاب‌های شما در نحوه روایت داستان این بازی تاثیرگذار است و مرگ یک شخصیت جهان آن را دست‌خوش تغییراتی خواهد کرد.

نسخه استاندارد بازی Ash of Gods: Redemption با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار قابل خریداری می‌باشد این در حالی است که نسخه Digital Deluxe Edition این عنوان که شامل موسیقی متن این بازی، پوسترهای متعدد، کتاب هنری دیجیتالی و مواردی دیگر است به ارزش ۳۴٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد و ۱۰ دلار از نسخه استاندارد بازی مورد بحث گران‌تر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید