گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی جدید سازندگان Danganronpa برای عرضه در غرب تأیید شد

تریلر
بازی جدید سازندگان Danganronpa برای عرضه در غرب تأیید شد

بازی‌‌ بعدی سازندگان‌ سری محبوب و کالت Danganronpa برای آمریکا و اروپا منتشر خواهد شد. ناشر بازی، اسپایک چانسافت(‌Spike Chunsoft) در کنفرانس GDC اعلام کرد که این بازی را برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد کرد.

در این بازی که Zanki Zero: Last Beginning نام دارد مانند سری Danganronpa، مرگ نقش مهمی در گیم‌پلی و داستان خواهد داشت. همچنین اسپایک چانسافت توضیح داد که در این عنوان بازیباز‌ها در نقش هشت پروتاگونیست در جهانی پسا-آخرزمانی برای زنده ماندن و کشف دلیل چرخه پایان ناپذیر مرگ و زندگی خود باید در ویرانه‌ها و سیاهچال‌ها به جستجو بپردازند.

این چرخه برای هر کدام از شخصیت های اصلی ۱۳ روز است. در این مدت هر شخصیت پیر شده و قابلیت هایش با توجه به سن او تغییر می‌کنند. ناشر این بازی اعلام کرد که با توجه به نحوه مردن شما در بازی، می‌توانید تعدادی ارتقا بدست  آورید و از آنها در چرخه زندگی بعدی خود استفاده کنید. با این کار می‌توانید بیشترین استفاده را از هر چرخه داشته باشید.

بازیباز‌ها باید برای زنده ماندن به دنبال غذا و مواد اولیه بگردند و در حالت اول شخص با هیولاها مبارزه کنند. همچنین به دلیل استفاده از مکانیک‌هایی برای زنده ماندن، نیاز است تا شخصیت‌ها غذا بخورند، بخوابند و حتی دستشویی بروند.

این بازی در تاریخی نامعلوم بر روی رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

تصاویر و تریلر این بازی را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت