گیفت کارت
گیفت کارت

پسر ۹ ساله‌ی آمریکایی خواهر خود را برای بازی کردن به قتل رساند

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵

دختر بچه‌ی ۱۳ ساله‌ای پس از شلیک شدن در پشت جمجمه جان سپرد. قاتل او برادر ۹ ساله‌اش بود که برای گرفتن کنترلر از دست خواهر خود به او شلیک کرد. این حادثه‌ی ناراحت کننده در Monroe County ایالات می سی سی پی اتفاق افتاد.

پلیس به خبرنگاران محلی گزارش داد که این دختر به سرعت به بیمارستان کودکان Le Bonheur در تنسی منتقل شد؛ اما هیچ کاری از دست دکترها و جراحان بر نیامد چرا که گلوله به مغز او رسیده بود و دختر بچه‌ی نگون بخت در غروب روز یکشنبه جان سپرد. به گزارش منابع آگاه کلانتر Monroe County، آقای Cecil Cantrell، کشت افزار را یک اسلحه‌ی دستی کالیبر .۲۵ اعلام کرد. هنوز مشخص نیست که برادر ۹ ساله‌ی مقتول چگونه به این اسلحه دسترسی پیدا کرده است و آیا از عواقب کار خود آگاه بوده یا خیر. کلانتر درباره این موضوع گفت:

او تنها ۹ سال سن دارد. احتمالاً این کار را در تلویزیون یا در یک بازی رایانه‌ای دیده و به تقلید از آن‌ها به خواهر خود شلیک کرده است. نمی‌دانم که آیا از نتیجه‌ی این کار آگاه نبوده یا به عمد دست به این کار زده است. فقط می‌دانم که این یک تراژدی بزرگ برای همه است. این حادثه موضوعی کاملاً جدید برای همه‌ی ما است. من به شخصه تا به حال هیچ پرونده‌ای ندیدم که در آن یک بچه‌ی کوچک برای گرفتن کنترلر بازی، به کودک دیگری شلیک کند! هنوز نمی‌دانیم که حکمی برای او صادر خواهد شد یا نه، و اگر هم قرار بر صدور حکمی باشد از جزئیات آن بی خبر هستیم. ما می‌خواهیم همه چیز را روی اصول انجام دهیم به همین خاطر است که حرفم را با قاطعیت نمی‌زنم. ممکن است پای مراکز ویژه‌ی اسارت کودکان به ماجرا باز شود.

پلیس همچنین گزارش می‌دهد که مادر فرزندان در اتاق دیگر خانه مشغول غذا دادن به یک بچه‌ی دیگر بود. بررسی‌های این پرونده هنوز ادامه دارد. آیا باید بازی های ویدئویی را مقصر دانست؟ یا تربیت بی کیفیت فرزندان و قوانین حمل اسلحه‌ی آمریکا در این حادثه مقصر بودند؟ به هر حال حرف ها و احتمالات بسیاری در ورای این پرونده وجود دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید