تاریخ انتشار عنوان Deluded Mind مشخص شد + تریلری جدید

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

پس از دو سال کار برروی ساخت و توسعه بازی، سرانجام Deluded Mind در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. به منظور اعلام تاریخ انتشار بازی، تریلر جدیدی نیز در دسترس قرار گرفته که بخش‌هایی از گیم‌پلی را به نمایش می‌گذارد.

اگر شما نیز در تعجب بودید که چه زمانی می‌توانید به تجربه Deluded Mind بپردازید، بنظر می‌رسد که بالاخره به جواب خود رسیده باشید. استودیوی Pyxton توسعه‌دهنده بازی بصورت رسمی اعلام نمود که عنوان اول شخص و ترسناک آن‌ها سرانجام در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۵ خرداد ۱۳۹۷) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بهمین منظور سازنده بازی تریلری جدید ارائه کرده که حدودا یک دقیقه از گیم‌پلی عنوان مذکور را به نمایش می‌گذارد.

برای آن دسته از دوستانی که با Deluded Mind آشنایی ندارد باید عرض کنیم که، بازیکنان در بازی کنترل دین کاترال (Dean Catrall) مامور FBI را برعهده خواهند گرفت که در گذشته دخترش را از دست داده است. هم‌اکنون او و همکارش رابرت پیج (Robert Page) دزدیده و در بیمارستانی روانی بنام “تیمارستان Hillstone” زندانی شده‌اند. در طول بازی شما باید در تیمارستان همکار خود را پیدا کنید، اما در این راه به‌دلیل داروهای توهم‌زایی که به شما خورانده شده است، دائما با مشکل مواجه خواهید شد.

همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، عنوان Deluded Mind بصورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید