تعداد بازیکنان PUBG برروی ایکس‌باکس از مرز ۵ میلیون نفر عبور کرد | عرضه نقشه دوم

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷

در کمتر از سه ماه پس از عرضه، عنوان PUBG برروی ایکس‌باکس وان دارای بیش از پنج میلیون بازی‌باز است.

مایکروسافت و استودیوی Bluehole در وب‌سایت رسمی ایکس‌باکس ضمن ابراز خوشحالی باری دیگر بر بهبود بازی PUBG برای طرفداران تاکید داشتند.

مدیر روابط عمومی استودیوی Bluehole درباره رسیدن به این رکورد چنین نوشت:

ما بسیار خرسندیم که جامعه بازی‌بازان‌مان چنین رشدی داشته است. رسیدن به پنج میلیون بازی‌باز آن هم در کمتر از سه ماه از زمان عرضه یک موفقیت خارق العاده است.

ما از همه طرفداران متشکریم که با بازخوردهای فوق العاده خود باعث شدند بهترین و واقعی‌ترین تجربه بتل رویال را ایجاد کنیم.

در ادامه به‌صورت رسمی تایید شد که نقشه دوم بازی PUBG با نام Miramar به‌زودی برای ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود.

ما اخیرا نهمین بروزرسان بازی را انتشار دادیم که بسیاری از مشکلات آن را حل می‌کند. ما همچنان برروی عرضه بهبود دهنده‌های تازه کار می‌کنیم و طرفداران نیز می‌توانند منتظر عرضه ویژگی‌های تازه از جمله انتشار نقشه دوم ما یعنی Miramar در هفته‌های آتی باشند.

در کنار اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت نیز نمودار اینفوگرافیکی انتشار داده است که نکات جالبی از جمله تجربه ۱۴۴ میلیون ساعتی بازی‌بازان تنها در ماه فوریه را اعلام می‌کند.

در پایان مایکروسافت اعلام داشت که به مناسبت پنج میلیونی شدن PUBG به تمام کسانی که تا ۲۲ مارس به تجربه بازی بپردازند، یک ایتم رایگان PUBG5 jacket خواهد داد.

PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی از طریق استیم و کنسول ایکس‌باکس وان است. نسخه استیم به مرحله پایدار رسیده و از دسترسی زودهنگام خارج شده است؛ اما نسخه کنسولی هنوز در مرحله پیش‌نمایش و دسترسی زودهنگام قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تحلیل فنی عنوان PUBG برروی پلتفرم‌های مایکروسافت را در اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید