بهار به کوچه گیمرها هم می رسد…| رونمایی از کاور و مطالب مجله شماره هجدهم گیمفا، ویژه عید نوروز ۱۳۹۷

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

عرض سلام دارم خدمت شما کاربران عزیز وبسایت گیمفا. امیدوارم که در سلامتی کامل باشید و چرخ زندگی بر وفق مرادتان در حال چرخش باشد و با خاطراتی شیرین از سال ۹۶ به استقبال سال ۹۷ برید که به امید خدا یکی از بهترین سال های زندگی همه ما باشد. در سال ۱۳۹۶ در وبسایت گیمفا خوشبختانه موفق شدیم تا به لطف و مدد حمایت های بی دریغ شما تمامی بازی های جدید را به موقع برای شما نقد کنیم و بازی های آینده را نیز با مقالات پیش نمایش و اولین نگاه پوشش دادیم به طوری که هیچ بازی از قلم نیافتاد. در کنار این ها انواع مقالات ۱۰ برتر هدف دار و سری گونه به همراه ویدئوهای مختلف نیز تقدیم شما گردید و با ۲ راهنمای قدم به قدم مختلف، مهمان بازی های شما شدیم. با این که انجام تمامی این کارها برنامه ریزی و دقت و زمان زیادی می خواست ولی به لطف شما انجام شد و از آن مهم تر این که باعث نشد ما از عرضه مجله ای بسیار باکیفیت و عالی برای شما غافل شویم و به طور مرتب هر فصل مجله گیمفا را با حداکثر کیفیت ممکن تقدیم شما کردیم. در حقیقت تمامی بازی های جدید توسط تیم گیمفا دو بار نقد شده اند، آن هم توسط دو شخص مختلف و در دو مقاله کاملا مجزا در مجله و سایت تا هر نوع سلیقه ای پوشش داده شود. همین طور برای عناوین بزرگ آینده نیز پیش نمایش هایی نوشته شده اند تا شما عزیزان از خواندن مجله لذت ببرید و شاهد مقالاتی کاملا متفاوت با سایت در آن باشید. به این امید که این تلاش بسیار زیاد و شبانه روزی تیم تحریریه گیمفا مورد توجه شما عزیزان واقع گردد و موجبات رضایت شما را از ما فراهم آورد. این مجله که شماره هجدهم محسوب می شود، به صورتی ویژه و مخصوص تهیه شده است زیرا که به عنوان یک عیدی از سوی گیمفا به کاربران عزیزمان محسوب می شود و در حقیقت ویژه نامه ای برای عید نوروز سال ۱۳۹۷ است که تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

شماره سیزدهم مجله گیمفا که اغاز سری جدید این مجله بود در ۳ ماهه تابستان سال ۹۵ برای شما عزیزان منتشر گردید و خوشبختانه بازخوردهای بسیار خوبی را نیز دریافت نمود. حالا ۶ شماره از آن زمان گذشته و به ویژه نامه عید نوروز سال ۱۳۹۷ رسیده ایم، یعنی شماره هجدهم مجله اختصاصی گیمفا. در این شماره نیز سعی کرده ایم تا علاوه بر بالابردن کیفیت، کمیت را نیز بالا ببریم و مجله ای پر و پیمان تر را برای شما عزیزان آماده نماییم. در این مطلب قصد داریم تا از کاور مجله هجدهم گیمفا که ویژه نامه نوروز ۹۷ است رونمایی کنیم تا اشتیاق شما برای دانلود آن در روز دوم عید نوروز ۹۷ که زمان انتشار مجله است، بیشتر شود. برای کاور این مجله دست روی یکی از عناوین موفق و بسیار بزرگ سال جاری میلادی و یکی از انحصاری های قدرتمند پلی استیشن ۴ که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد و تقریبا برترین نمرات را بین عناوین جدید این روزها کسب نمود، گذاشته ایم که بازخوردهای بسیار عالی را نیز از سوی طرفداران و منتقدان به مانند عنوان اولیه و کلاسیک خوددریافت کرد. بله منظور ما بازی Shadow of The Colossus Remake است که این بار کاور مجله هجدهم گیمفا را با هنرنمایی گرافیست توانمند گیمفا اقای فرزین سلیمی، اشغال کرده است و آرزو داریم که این طرح و این کاور مورد توجه شما عزیزان و دوستان خوبم نیز واقع شود.

در مجله پانزدهم گیمفا مطالب بسیار زیادی را مطالعه خواهید کرد که از آن جمله می توان به نقد و بررسی عناوینی مثل Monster Hunter World و Kingdom Come Deliverance و Metal Gear Survive و همینطور پیش نمایش بازی هایی مثل Code Vein و Lost Soul Aside و بسیاری مطالب و مقالات جانبی دیگر از قبیل مقاله تحلیل داستانی بازی Quantum Break و مقالات ۱۰ برتر مانند “برترین عناوین شوتر اول شخص در تاریخ بازی های رایانه ای”، اشاره کرد که امیدواریم موجبات خرسندی شما عزیزان را فراهم آورد. همان طور که خدمت شما عرض کردم مجله هجدهم گیمفا که دومین شماره از سری جدید آن محسوب می شود را می توانید در روز دوم عنوروز ۹۷ از وبسایت گیمفا دانلود نمایید. بیشتر از این پرحرفی نمی کنم و در ادامه شما را به تماشای کاور شماره هجدهم مجله دیجیتالی گیمفا ویژه نامه نوروز ۹۷ دعوت می کنم. امیدواریم که از این مجله رضایت داشته باشید که رضایت شما اولین اولویت گیمفا و بنده است.


کاور رسمی شماره هجدهم مجله گیمفا دیجیتال:


مدیر مسئول: کسری نراقی

سردبیر: سعید آقابابایی

طراح و صفحه آرایی: فرزین سلیمی

اعضای تحریریه مجله: سعید آقابابایی – حسین غزالی – امیر مهدی نامجو – محمد اریامقدم – محمدحسین باجلان – رضا توکلی – هامون معتقدی – مهدی رحیمی – مهدی رضایی


برخی از مطالبی که در این شماره می خوانید:

نقد و بررسی ها:

Monster Hunter World

Kingdom Come Deliverance

Metal Gear Survive

Shadow of The Colossus Remake

EA Sport UFC 3

L.A Noire

و …

پیش نمایش ها:

Code Vein

Vampyr

و …

مقالات:

برترین عناوین شوتر اول شخص در تاریخ بازی های رایانه ای

بیست بازی برتر موبایل از شرکت Ketchapp

هزار و یک شب: تحلیل داستانی بازی Quantum Break


برخی صفحاتی که در مجله خواهید دید

( به علت حجم بالای تصاویر، در جهت بارگزاری سریع تر از کیفیت تصاویر کاسته شده است )

 


0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید