سری اول دعوتنامه های نسخۀ موبایلی Fortnite ارسال شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۱

تعدادی از کاربران دستگاه‌های IOS اکنون می‌توانند عنوان Fortnite را بر روی موبایل‌ها و تبلت های خود تجربه کنند. توسعه دهنده‌ی بازی، استودیو اپیک گیمز، اعلام کرد که اولین مجموعه‌ی دعوت‌نامه ها جهت تست نسخه‌ی IOS بازی به علاقه‌مندان ارسال شد. عده‌ای از افرادی که درخواست دریافت دعوت‌نامه انجام داده بودند اکنون می‌توانند Fortnite Mobile را امتحان کنند.

اپیک گیمز (Epic Game) در ادامه خاطر نشان کرد که نسخه‌ی موبایلی بازی هنوز در دست ساخت است و کاربران در حال استفاده از نسخه‌ی بتای آن هستند. به گفته‌ی سازندگان، این نسخه‌ی بازی به تدریج از طریق به‌روز رسانی‌های مختلف تکمیل خواهد شد. Fortnite موبایلی چیزی از نسخه‌های کنسولی و رایانه‌ای بازی کم نخواهد داشت و حس همان رقابت ۱۰۰ نفره‌ی دوست داشتنی را به بازی بازان القا خواهد کرد. شما در Fortnite موبایل همان گیم‌پلی، همان نقشه و همان محتوایی را دریافت خواهید کرد که بر روی دیگر پلتفرم‌ها شاهد آن بوده‌اید. اضافه شدن قابلیت جدید بازی بین پلتفرمی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این عنوان است. نسخه‌ی موبایلی اولیه عنوان Fortnite تنها برای سیستم عامل IOS در دسترس است و برای نصب آن باید دستگاه شما به آخرین نسخه‌ی IOS به‌روز رسانی شده باشد. اپیک گیمز درباره‌ی نسخه‌ی اندرویدی بازی گفته است که در چند ماه آینده شاهد انتشار آن خواهیم بود.

اگر هنوز به درخواست شما پاسخی داده نشده است و دعوت‌نامه‌ی خود را دریافت نکردید، اصلاً جای نگرانی نیست چرا که اپیک گیمز قول ارسال موج دوم دعوت‌نامه ها را داده است. آن‌ها در حال حاضر مشغول کار بر روی سرورهای بازی هستند تا توان گنجایش بازیکنان بیشتری را داشته باشد. شما می‌توانید از این صفحه درخواست دریافت دعوتنامه‌ی خود را ثبت کنید. برای مشاهده یا دریافت تریلر نسخه‌ی موبایلی عنوان Fortnite Battle Royale به این صفحه مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید