Pillars of Eternity II: Deadfire تا ماه مه تاخیر خورد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷

یکی از مورد انتظارترین عناوین نقش‌آقرینی امسال بی‌شک Pillars of Eternity II: Deadfire از استودیوی ابسیدین اینترتیمنت (Obsidian Entertainment) محسوب می‌شود. این عنوان در ابتدا قرار بود در ۳ آوریل به انتشار برسد اما به‌تازگی با تاخیر مواجه شده است.

Pillars of Eternity II: Deadfire حال قرار است در ۸ مه مصادف با ۱۸ اردیبهشت عرضه شود. گرچه تاخیر برای هر عنوانی ناامیدکننده است ولی خوشبختانه این عنوان تاخیر طولانی مدتی دریافت نکرده و ظاهراً سازندگان فقط کمی زمان برای تثبیت هرچه بیشتر آن نیاز دارند.

سازندگان در پیامی که برای اعلام تاخیر Pillars of Eternity II منتشر کرده‌اند، اظهار داشته‌اند که از بازخورد طرفداران بهره می‌برند و عرضه‌ی این بازی را برای بهبود و تثبیت آن به تعویق انداخته‌اند. همچنین اعلام کرده‌اند که برای جبران این تاخیر، طی چند ماه آینده تا زمان انتشار بازی اخبار و جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهند گذاشت. اکنون توضیحات سازندگان را مشاهده می‌کنید:

درود

ما می‌دانیم که شما هم به اندازه‌ی ما به خاطر انتشار Pillars of Eternity II: Deadfire هیجان زده هستید. همان‌طور که احتمالاً حدس زده‌اید، Deadfire عنوان عظیمی بوده و به‌طور قابل توجهی بزرگ‌تر از نسخه‌ی اول است. ابسیدین سخت‌تر از Abydon (یکی از خدایان بازی) کار کرده تا تک‌تک بخش‌های این بازی را عالی بسازد و همچنین از تمامی بازخوردهایی که از بازیکنان Backer Beta دریافت می‌کنیم، استفاده کند.

با در نظر گرفتن این‌ها، ما تنها چند هفته‌ی اضافی می‌خواهیم تا تثبیت و کارهای نهایی و نتیجه‌گیری‌های بازی را انجام دهیم.

تاریخ عرضه‌ی جدید ما ۸ مه است. برای پشتیبانی و تامین شما تا آن زمان، می‌توانید منتظر اخبار و محتویات زیاد جدیدی از Deadfire در هفته‌ها و ماه‌های پیش رو باشید.

به‌زودی شما را در Deadfire می‌بینیم!

ابسیدین

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید