ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ عرضه‌ی OPUS: Rocket of Whispers برای نینتندو سوییچ اعلام شد

تریلر
تاریخ عرضه‌ی OPUS: Rocket of Whispers برای نینتندو سوییچ اعلام شد

OPUS: Rocket of Whispers بالاخره برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی این عنوان مدتی پیش مشخص شد و پیش خرید این عنوان تا سه روز دیگر آغاز خواهد شد.

اگر از طرفداران و علاقه‌مندان به بازی OPUS: Rocket of Whispers بوده‌اید یقیناً خواهان اطلاع از تاریخ انتشار آن برای کنسول نینتندو سوییچ هستید. زمان انتظار به پایان رسیده است؛ امروز توسعه دهندگان بازی، استودیوهای Flyhigh Works و SIGNO، اعلام کردند که عنوان OPUS: Rocket of Whispers تقریباً تا یک هفته‌ی دیگر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی دقیق این عنوان بیست و دوم مارس – دوم فروردین ماه ۹۷ – اعلام شده است و شما می‌توانید از بیست و چهارم اسفند ماه آن را پیش خرید کنید. قیمت نسخه‌ی پیش فروش بازی با نسخه‌ی اصلی تفاوت دارد و این نسخه با تخفیفی ۱۰ درصدی به فروش می‌رسد.

OPUS: Rocket of Whispers داستان دو شخصیت را در دنیایی آخرالزمانی روایت می‌کند. در این بازی تمدن‌ها توسط طاعونی همه گیر نابود شده‌اند و اثری از بشریت دیده نمی‌شود. این طاعون شوم زمانی ایجاد شده است که انسان‌ها سعی در پرتاب موشکی به فضا داشتند تا جسد مردگان را با خود به آسمان‌ها ببرد. OPUS: Rocket of Whispers در روز نوزدهم بهمن ماه برای رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های موبایلی منتشر شد و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن در روز دوم فروردین ماه منتشر می‌شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت