بیوگرافی ۱۲ شخصیت منفی سری بازی Final Fantasy

۲۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۹

یکی از بازی هایی که بازیبازهای بی شماری در سرتاسر دنیا با آن زندگی کرده اند ، بازی فاینال فانتزی است. این بازی شخصیت های دوست داشتنی زیادی را خلق کرده است. بدون شک هواداران این بازی با بعضی از کاراکترهای این بازی همذات پنداری می کنند.همان طور که در مقاله ی قبلی به معرفی ۱۲ کاراکتر مثبت پرداختیم،در این مقاله نیز به معرفی ۱۲ کاراکتر دیگر اما اینبار با نقش منفی می پردازیم.باتشکر

 

 

 

۱-نام :  Garland بازی FF I
معروف به شوالیه ی سیاه،حالت انسانی خدای هرج و مرج و پلیدی،گارلند از جمله شخصیت هایی هستند که در بسیاری از مجموعه های FF حضور داشته اند.اولین بار گارلند را در FFI ،زمانی که پرنسس گورنلیا را می رباید،زیارت کردیم.هنگامی که این کار را می کند،مبارزان روشنایی با او مبارزه و آن را شکست میدهند.But چهار Devil عناصر چهارگانه آنها را زنده کرده و به ۲۰۰۰ سال قبل می فرستند.درآن زمان گارلند به Chaos تغییر شکل میدهد.

 

۲-نام : Emperor بازی FFII
امپراطور،فرمانده ی رژیم نظامی و خونریزی است که امپزاطوری Palemecia را رهبری می کند.او مانند هر شخصیت منفی اما لایق! بی رحم است و از استفاده از هر سلاح غول آسایی برای نابود کردن قهرمانان هراسی ندارد.هم چنین مانند هر شخصیت بد دیگر،براحتی نمی توان آن را کشت و باید چندین بار آن را کشت،چندیـــن بار!

 

 

۳-نام:Cloud Of Darkness بازی FFIII
یک کنترل کننده ذهن تاریکی که باعث تغییرات  در دنیا شده و سعی دارد با برهم زدن تعادل کریستال های تاریکی و روشنایی،جهان را به نیستی بکشد.او در برج کریستال مستقر است و نقشه ای که برای نابودی جهان در ذهن دارد،تکراری است از حادثه ای استانی که هزار سال سال پیش نیز اتفاق افتاد و سیل نورانی نام گرفت.

 

 

۴-نام: Golbez بازی FFIV
Kluya اولین فرد از نسل Lunarian است که با مردمان زمین ارتباط برقرار کرد و خیلی زود عشق زندگیش اش را متحول ساخت.حاصل عشق میان ماه و زمین دو پسر بودند،یکی سسیل که در زمین و توسط پادشاه شهر بارون بزرگ شد و دیگری Theodor که بعد ها قبلی سیاه پیدا کرد و به نیروهای تاریکی پیوست.تیودور که اکنون گولبز نام دارد،نیروهای تاریکی را برای نابودی دنیا رهبری می کند؛ولی در این راه با یک مشکل بزرگ روبرو است،برادرش سسیل !

 

۵- نام : Dr.Lugae بازی FF IV
دکتر دیوانه ی فینال فانتزی غول FF IV  می باشد. می توان او را خدمت گزار Golbez  می باشد و یک سری آزمایش هایی در مورد نیروهای فراطبیعی می کند.محل کار او در برج Babil  می باشد و بیشتر اوقات خود را مشغول ایجاد اختراعات پلیدی می باشد !

 

۶-نام: Sephiroth بازی FFVII
او بدون شک محبوب ترین بدجنس دنیای سرگرمی است.سمبلی که حتی در ادبیات و سینما هم کمتر رقیبی دارد.شاید Darth Vader از جنگ ستارگان،از نظر شهرت بتواند تا حدی با او رقابت کند.رقیب همیشگی کلود،**نکته**قاتلی با دستان آلوده به خون که هرگز او را نمی بخشم!****دلیل محبوبیت او موهای نقره ای بلند یا شمشیر هولناکش Masamune نیست؛بلکه شخصیت پیچیده و گذشته ی اوست.او نیز یک قهرمان یا ضد قهرمان تک بعدی نیست؛احساس،انگیزه و دیگر خصوصیات انسانی کم و بیش در او یافت میشود.تنفر و علاقه به او،همواره در ذهن ما با هم رقابت می کنند.اگر می خواهید با او درگیر شوید،مراقب باشید!چون هیچ بعید نیست با یک حرکت شمشیر زمین را دو نصف کند…!

 

۷-نام:Ultimecia بازی FFVIII
او جادوگری است در آینده دور،با جنون قدرت،درک بی نهایت ! از طریق ارتباط جادویی میان جادوگران که حتی مرزهای زمان را می شکافند،او سعی کرد زمان گذشته،حال و آینده را مخلوط کند.در این دنیا،که زمان فشرده شده است،همه چیز و همه کس نابود خواهند شد و فقط او می تواند وجود داشته باشد؛در بازی اصلی او میتواند ذهن جادوگران دیگر را کنترل کند و خود کمتر به طور مستقیم وارد مبارزه میشود.طراحی حرکت و حمله هایی برای اود در یک بازی مبارزه ای،می تواند بسیار دشوار و در عین حال جالب باشد.

 

۸-نام Kuja بازی FFIX
یک بدجنس کلاسیک،مغرور،خودخواه،علاقمند به هنرهای کلاسیک،استاد استفاده از مونولوگ های طولانی و بیش از هر چیزی بدجنس ! او همیشه فکر میکرد شکست ناپذیر است؛اما وقتی حسابی کتک خورد،متوجه ی اشتباهش شد و با تغییر حالت به  شکلی جدید،یک سیاره را نابود کرد و بعد تصمیم گرفت کل دنیا را با خاک یکسان کند ! چقدر آشنا ،چه قدر کلاسیک !

۹-نام: Jecht بازی FFX
مردی بلند قد و عضلانی،با شمشیر بزرگ که البته هیچ وقت از آن استفاده نمی کند.او پدر تدیوس جوان است که ناخواسته وارد جریاناتی میشود که روح و جان خود را نابود میکند،اما بلاخره توسط پسرش نجات میابد،او باز هم از اینکه برای مبارزه احظار شده است،چندان راضی به نظر نمیرسد و آبش هم با Chaosتوی یک جوب نمیرود!

http://www.dissidia-france.com/img/personnages/exm/gabranth.png
۱۰-نام: Gabranth بازی FFXII
قاضی اعظم گابرانت،تنها شخصی است که از FFXII در Dissidia حضور دارد.او گذشته ی غم انگیزی داشته و سختی هایی کشیده است.دوری برادر و در نهایت مرگ مادرش،قلب او را سیاه کرده است و همین موضوع باعث شد نامش را از Noahبه نام فعلی تغییر دهد.او زیرک و باهوش است و به دلیل تجربیات زیاد در زمینه های اطلاعاتی و جاسوسی،هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند از نگاه تیزبین و انگیزه قوی او،مخفی شود.

۱۱-نام:Chaos که میشود گفت در تمامی مجموعه ی FF حضور داشته است.
خدای هرج و مرج و تاریکی که جنگجویان حلقه ی بدی را احظار می کند.او نزدیکی زیادی با Chaosو سایر فرم های ان و گارلند دارد.

 

۱۲- نام : Behemoth
Behemoth  یک هیولای شبیه به گاو با پوستی به رنگ به نفش که تمام جسمش را پوشیده است می باشد که در بیشتر سری های FF  ایفای نقش کرده است.این جانور ریشه ی مذهبی دارد که در کتاب انجیل نیز نامش آمده است.ظاهرا Behemoth  یک موجود جنگی است که مداوم در حال نبرد می باشد.برای شکست این هیولا به قدرت و Level بالایی نیاز دارید

 

باتشکر از همراهیتون.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید