گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

یوجی شینکاوا در ارتباط با طراحی شخصیت‌های بازی Death Stranding صحبت می کند

اخبار بازی ها
یوجی شینکاوا در ارتباط با طراحی شخصیت‌های بازی Death Stranding صحبت می کند

به تازگی آقای یوجی شینکاوا، طراح ارشد استودیوی کوجیما پروداکشنز، طی مصاحبه ای با سایت Gameblog در ارتباط با طراحی شخصیت‌های بازی صحبت‌هایی ارائه داده و به این نکته اشاره کرده است که برای او کار با بازیگران واقعی ساده تر است.

Death Stranding یکی از عناوینی است که کاربران بسیار در ارتباط با آن کنجکاو هستند، نه فقط به دلیل این که بازی جالبی به نظر می رسد بلکه بخشی از کنجکاوی و اشتیاق کاربران نسبت به Death Stranding را می توان به این دلیل دانست که این عنوان توسط هیدئو کوجیما ساخته می شود. حال به تازگی  آقای یوجی شینکاوا، طراح ارشد عنوان Death Stranding طی مصاحبه ای با سایت Gameblog در ارتباط با طراحی و توسعه این عنوان صحبت‌هایی را ارائه داده است.

آقای شینکاوا در رابطه با این که فرایند توسعه عنوان Death Stranding با فرانچایز Metal Gear Solid چه تفاوت‌هایی دارد پاسخ داد:

تفاوت چندانی بین آن‌ها وجود ندارد. ما در توسعه بازی‌های خود به طور طبیعی هر آن چه می خواهیم را انجام می دهیم. به طور مثال در ارتباط با عنوان ۱ Metal Gear Solid، هیچ گاه نگفتیم که این عنوان فروش بالایی خواهد داشت اما این موضوع به طور طبیعی اتفاق افتاد. نکته اصلی این است که ما بازی‌هایی را می سازیم که به تجربه آن‌ها علاقه داشته و یا دنیایی را خلق می کنیم که به آن علاقه مندیم.

همان طور که می دانید در توسعه عنوان Death Stranding، بازیگران واقعی به ایفای نقش پرداخته اند که هر کدام نقش خاصی را ایفا می کنند و از میان آن‌ها می توان به نورمن ریداس اشاره کرد. آقای شینکاوا در این رابطه به این نکته اشاره می کند که حضور بازیگران واقعی کار وی را ساده تر می کند:

کار کردن با بازیگران واقعی برای من آسان تر است. ابتدا با بازیگران مورد نظر ملاقات کرده و سپس به لطف همین موضوع در ارتباط با این که آن‌ها چه نوع شخصیتی داشته و چه نقشی در بازی ایفا کنند فکر می کنم. در نهایت حال بر اساس پوشش ظاهری یا هر چیزی در این رابطه تصویری از شخصیت مورد نظر را ترسیم خواهم کرد. این موضوع کار را بری من ساده تر می کند.

عنوان Death Stranding به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می شود ولی هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست. با این وجود انتظار نمی رود این عنوان تا قبل از سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار گیرد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫25 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Smoking Alien گفت:

  نکته این است هروقت تیم کوحیما به چیزی دست بزنه طلا میشه

  7Thumb up 1Thumb down
 2. sarfaraz گفت:

  تایید شده ک واس پی سی میاد

  5Thumb up 16Thumb down
 3. ark.ps4 گفت:

  یارانه شخصی؟ تقریبا محاله
  شاید یکی دوسال بعد !

  2Thumb up 0Thumb down
 4. Freelancer گفت:

  کوجیما زادوری!!!
  شو راه انداخته ها!!!

  2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت