ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

گزارش تصویری اختصاصی گیمفا از آیین اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

تصاویر
گزارش تصویری اختصاصی گیمفا از آیین اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

شب گذشته مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در تالار وحدت برگزار شد و علاوه بر معرفی برخی از عناوین جدید، بازی های منتخب سال نیز معرفی شدند و توانستیم تا آن ها را بشناسیم. در این مطلب تصاویر اختصاصی گیمفا از آیین اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران را برای شما عزیزان آماده‌ کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

شب گذشته هر چقدر هم آقای محمد حاجی میرزایی به عنوان دبیر هفتمین جشنواره به تعریف از کمیت و تعداد بازی های ارسالی به وسیله سازندگان و توسعه دهندگان خوش ذوق ایرانی پرداخت، اما در طول مراسم و با توجه به صحبت های داوران اصلی جشنواره و همچنین با خواندن متن اصلی داوران، دریافتیم که بازی های ملی در سالی که گذشت نه تنها پیشرفت چشمگیری ندا‌شته‌اند، بلکه در مواردی با افت نیز مواجه شده‌ بودند. این موضوع تا جایی پیش رفت که آقای پیام آزادی، یکی از داوران اصلی در بخش موسیقی و صداگذاری اعلام کرد که امسال داوران عنوانی را شایسته دریافت بهترین بازی سال ندانسته‌اند و بهترین بازی تنها در بخش نظرات و رای مردمی انتخاب شد.

جدا از هر گونه مسائل فنی، کیفی و کمی، تیم خبرنگاری گیمفا با حضور در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، تصاویر اختصاصی و زیبایی را برای شما عزیزان تهیه کرده است. شما می‌توانید این تصاویر را در زیر مشاهده نمایید:

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت