ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نویسنده Anthem برای دومین بار استودیوی بایوور را ترک کرد

اخبار بازی ها
نویسنده Anthem برای دومین بار استودیوی بایوور را ترک کرد

درو کراپیشین نویسنده نام آشنای استودیوی بایوور و نویسنده ارشد عناوین Mass Effect 2 و Star Wars: Knights of the Old Republic به تازگی در صفحه شخصی خود اعلام کرده است که وی برای دومین بار استودیوی بایوور را ترک خواهد کرد. این در حالی است که وی چندی پیش برای همکاری در نویسندگی عنوان Anthem به این استودیو بازگشته بود.

درو کراپشین(Drew Karpyshyn)، نویسنده ارشد استودیو بایوور و عناوینی به مانند Mass Effect 2 ،Mass Effect 1 و Star Wars: Knights of the Old Republic می باشد که چند سال پیش و قبل از شروع توسعه Mass Effect 3 این استودیو را ترک کرد اما بار دیگر و برای نویسندگی بازی Anthem به این استودیو بازگشت. حال به تازگی آقای کراپشین در اقدامی عجیب در وب سایت شخصی خود اعلام کرد که برای دومین بار از استودیوی بایوور جدا خواهد شد. آقای کراپشین در ارتباط دلیل این این موضوع توضیح داد:

هم اکنون می توانم بر روی سایر پروژه‎های خود از جمله یک رُمان علمی تخیلی که به عنوان نویسنده همکار بر روی آن کار می کنم رسیدگی کرده و یا در آینده به صورت آزادانه نویسندگی بازی‌های ویدیوی را نیز به عهده بگیرم.

البته رُمانی که آقای کراپشین بر روی آن کار می کند مربوط به استودیوی  FogBank است که این استودیو در زمینه ساخت بازی‌هایی با داستان گویی شاخه ای فعالیت داشته و از این رو ارتباط ایشان با دنیای بازی‌های ویدیویی به طور کامل قطع نمی شود. از صحبت‌های آقای کراپشین این طور به نظر نمی رسد که وی عنوان Anthem را به این دلیل ترک کرده که مراحل توسعه آن به مشکل خورده و برعکس به نظر می رسد او وظیفه خود در این پروژه را کامل کرده و ادامه مراحل توسعه بازی به عهده سایر اعضای تیم سازنده خواهد بود که بازی را تا زمان انتشار آن آماده کنند.

عنوان Anthem ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود اما ماه گذشته اعلام شد که این عنوان تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورده است. مطمئنا اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان در جریان رویداد EA Play و E3 2018 در دسترس خواهد بود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. only XboX one X گفت:

  واقعا خبر ناراحت کننده ای بود امیدوارم این بازی موفق بشه هیچ بازی برام به اندازه شاهکار بایور مورد انتظار نیست
  فقط نگران کیفیت نسخه وان معمولی هستم امیدوارم دانگرید شده نباشه تو یه مقاله فرانسوی میخوندم که نوشته بود رو وان معمولی با رزولوشن ۷۲۰ اجرا میشه امیدوارم حقیقت نداشته باشه
  ای کاش پول داشتم یه pc قوی میبستم

  12Thumb up 9Thumb down
 2. گفت:

  بزرگوار انسان خوبی بود حیف شد

  2Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت