ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey برای ۳DS معرفی شد

تریلر
Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey برای ۳DS معرفی شد

در طول رویداد Nintendo Direct که بامداد امروز برگزار شد، عنوان Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey برای کنسول ۳DS معرفی شد و قرار است در سال ۲۰۱۹ برای این پلتفرم منتشر شود.

در جریان رویداد Nintendo Direct، شرکت نینتندو Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey را برای کنسول دستی ۳DS معرفی نمود. این بازی نسخه بازسازی شده عنوانی است که در سال ۲۰۰۹ برای ۳DS منتشر شده بود، و قرار است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ برای این پلتفرم عرضه شود.

سال گذشته شرکت نینتندو نسخه بازسازی شده Superstar Saga را برای ۳DS منتشر کرد، بنابراین مشخص بود که آن‌ها سعی در بازسازی عناوین بیشتری بمانند یکی از بهترین‌های Mario & Luigi دارند. عنوان Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey ساختار سنتی گیم‌پلی Mario & Luigi را حفظ کرده، که در آن می‌توانید با فشردن کلید A کنترل ماریو و با فشردن کلید B کنترل لویجی را بدست بگیرید.

گفتنی است که اکثر بخش‌هایی که کنترل ماریو و لویجی را در اختیار دارید در داخل یک Bowser اتفاق خواهد افتاد. در همین حین نیز بازیکنان قادر خواهند بود تا Bowser را هنگامی که در Mushroom Kingdom به‌دنبال درمان است، هدایت کنند. همانطور که از اسم بازی پیداست در این نسخه شاهد اضافه شدن بخش جدیدی هستیم که در آن نشان می‌دهد .Bowser Jr و زیردستانش در طول وقایع بازی چه نقشه‌هایی در سر دارند. همین دلیل باعث می‌شود تا کسانی که نسخه ۳DS بازی را هم‌اکنون در اختیار دارند، باری دیگر به تجربه آن بپردازند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید. همانطور که در ابتدای خبر ذکر شد، این بازی قرار است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول دستی ۳DS منتشر شود.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. کاش سوییچ یا ۳DS داشتم تا می تونستم حداقل تعدادی از این عناوین رو تجربه کنم

    0Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت