بازی Undertale به کنسول نینتندو سوییچ خواهد آمد

۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰

به تازگی رویداد اخیر نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) شرکت نینتندو برگزار شده است و شامل رونمایی‌های مهم و پرشماری برای دو کنسول نینتندو ۳DS و نینتندو سوییچ می‌شود. یکی از معرفی‌های مهم این پخش زنده، خبر عرضه بازی کلاسیک و کالت Undertale، محصول سال ۲۰۱۵ میلادی، بر روی کنسول نینتندو سوییچ محسوب می‌شود.

در جریان نینتندو دایرکت امروز نینتندو، تریلر کوتاهی از بازی Undertale منتشر شد که در آن، دو شخصیت Sans و Papyrus مکالمه‌ای در خصوص کنسول نینتندو سوییچ دارند. در جریان صحبت دو شخص یاد شده، رسماً تائید می‌شود که بازی Undertale به کنسول نینتندو سوییچ هم راه خواهد یافت. گرچه هیچ صحبتی از تاریخ انتشار این بازی نمی‌شود و تنها شاهد تائید شدن نسخه نینتندو سوییچ آن هستیم.

همانطور که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتای بازی Undertale در قیاس با نسخه رایانه‌های شخصی تفاوت‌های زیادی داشت، پیش‌بینی می‌شود که نسخه نینتندو سوییچ این بازی هم ویژگی‌های منحصر به فرد خود را داشته باشد. هرچند که هنوز جزئیات و اطلاعات خاصی در خصوص این مهم منتشر نشده است و برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید کمی بیشتر صبر کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید