ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار بازی انحصاری Octopath Traveler اعلام شد

تریلر
تاریخ انتشار بازی انحصاری Octopath Traveler اعلام شد

در جریان پخش زنده نینتندو دایرکت (Nintendo Direct)، دو شرکت نینتندو و اسکوئر انیکس (Square Enix) رسماً تاریخ انتشار بازی Octopath Traveler را اعلام کردند. این بازی در سال جاری میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در جریان رویداد نینتندو دایرکت امروز نینتندو، بازی Octopath Traveler در تاریخ جمعه ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۷ (۱۳ جولای ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری به کنسول نینتندو سوییچ راه خواهد یافت.

به غیر از مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی، اطلاعاتی از دو شخصیت اصلی دیگر این عنوان مورد انتظار هم منتشر شده است. ترسا (Tressa) که یک تاجر است می‌تواند اقلام مورد نیاز خود را از شهروندان و دیگر NPCهای این بازی خریداری کند. از سوی دیگر، آلفینِ (Alfyn) کارشناس حرکتی خاص موسوم به Inquire را داراست.

همچنین مطلع شدیم که هر کدام از شخصیت‌های این بازی بسته به شغل خود در بازی تاثیرگذار خواهند بود اما می‌توان قابلیت‌های دیگری را برای آن‌ها خریداری کرد و در مبارزات از آن‌ها بهره برد.

علاوه بر این‌ها، مشخص شد که بازی Octopath Traveler یک نسخه ویژه هم دریافت خواهد کرد که شامل مواردی نظیر دیسک موسیقی متن، بسته‌بندی ویژه، نقشه‌ی بازی و کتابی که هر هشت شخصیت قابل بازی این عنوان را معرفی می‌کند، می‌شود.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید. در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Octopath Traveler، چندی پیش شاهد انتشار تریلری از این بازی بودیم که تغییرات آن را نشان می‌داد؛ این ویدئو از این نشانی قابل دسترسی است.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Octopath Traveler در تاریخ جمعه ۲۲ تیر ماه۱۳۹۷  (۱۳ جولای ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت