اضافه شدن دو حالت جدید به بازی Call of Duty: WW2 در بروزرسانی اخیر

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
در بازی Call Of Duty: WW2 شاهد وجود شخصیت‌های مونث خواهیم بود

طی بروزرسانی جدیدی که برای بازی Call of Duty: WW2 منتشر شد، دو حالت Prop Hunt و Gun Game به بازی اضافه شدند. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

کمی قبل تر، دو حالت Gun Game و Prop Hunt به صورت موقتی و برای مدت کوتاه برای بازی Call of Duty: WW2 منتشر شدند، حال طی بروزرسانی جدیدی که برای این بازی منتشر شده است، این دو حالت برای همیشه در کنار دیگر حالت‌های بازی در دسترس کاربران خواهند بود.

در حالت Gun Game، بازیکنان بازی را با یک اسلحه کلت (pistol) آغاز خواهند کرد و با کشتن دشمنان و حریفان خود، اسلحه آن‌ها تغییر خواهد کرد و در واقع قدرتمند‌تر خواهد شد. بازیکنانی که در جریان این حالت توسط Melee Attack کشته شوند، تمامی پیشرفت خود را از دست داده و باید دوباره از همان کلت بازی را ادامه دهند.

Prop Hunt یک حالت سرگرم کننده و معمولی برای بازیکنان خواهد بود. در جریان این حالت، بازیکنان یکی از تیم‌‌ها به یکی از اشیاء موجود در نقشه مثل کیسه شن یا بشکه تبدیل خواهد شد و تیم رو به رو وظیفه دارد تا بازیکنان مخفی شده را پیدا کند.

از مشکلاتی که در گذشته در حالت Gun Game برای بازیکنان بوجود می‌آمد، این بود که بازیکنان AFK می‌شدند و تجربه بازی با مشکل رو به رو می‌شد. حال استودیو سازنده این بازی یعنی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) این مشکل را حل کرده و بازیکنانی که در بازی بیشتر از ۵ دقیقه هیچ حرکتی نداشته باشند، از بازی بیرون می‌روند.

در نهایت استودیو بازیسازی Sledgehammer Games از تمامی کاربران این بازی به خاطر بازخورد ها و عملکردشان تشکر کرد. حالت‌های Prop Hunt و Gun Game در حال حاضر برای این بازی در دسترس بوده و کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش Featured، به تجربه آن‌ها بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید