بخش Far Cry Arcade بازی Far Cry 5 معرفی شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷

چندی پیش شرکت یوبی سافت بخش جدیدی را برای بازی Far Cry 5 با نام Far Cry Arcade معرفی کرد. Far Cry Arcade نام ویرایش‌کننده نقشه بازی خواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Far Cry 5، شاهد انتشار اخبار و اطلاعات بیشتری از این بازی هستیم و سازندگان این بازی در شرکت یوبی سافت، هر چند وقت یک‌بار تریلر هایی جدید را در مورد این بازی با کاربران به اشتراک می‌گذارند.

حال به تازگی یوبی سافت، بخش جدیدی را برای بازی Far Cry 5 معرفی کرده است که Far Cry Arcade نام دارد. در واقع این قسمت یک ویرایش‌کننده برای بازی خواهد بود که کاربران می‌توانند در آن، نقشه، تجربیات یا هر چیز دیگری را طبق میل خود طراحی کنند و با دیگر بازیکنان این بازی، به اشتراک بگذارند. همچنین بازیکنان می‌توانند در جریان بخش Far Cry Arcade، از ویژگی‌های دیگر عناوین شرکت یوبی سافت استفاده کنند. مثل استفاده از ویژگی‌ها و خصوصیات بازی Far Cry 4, Far Cry Primal, Far Cry 5, Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag, و Assassin’s Creed Unity

در ادامه شرکت یوبی سافت، جهت آشنایی بیشتر کاربران با بخش Far Cry Arcade و ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، یک تریلر جدید هم منتشر کرده است.

علاوه بر معرفی بخش ویرایش‌کننده Far Cry Arcade و خصوصیات آن، یک تریلر دیگر هم در مورد سیزن پس این بازی منتشر شده است که کاربران را بیش از پیش با محتویات پس از عرضه بازی Far Cry 5، آشنا خواهد کرد.

بازی Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ مارس مصادف با ۷ فروردین ماه، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید دو تریلر جدید منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید