ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Code of Princess EX برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

تصاویر
بازی Code of Princess EX برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

به تازگی شرکت نیکالیس (Nicalis) در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی رسماً اعلام کرد که بازی Code of Princess EX در فصل تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی در بازار غرب برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

این بازی در اصل در سال جاری میلادی بر روی کنسول نینتندو ۳DS منتشر شد و بیشتر به واسطه سبک اکشن و ساید اسکرولینگ (side-scrolling) خود و همچنین شخصیت‌های دوست‌داشتنی‌ای که توسط کینو نیشیمورا (Kinu Nishimura) طراحی شده‌اند، مشهور است.

واضح است که نسخه نینتندو سوییچ بازی Code of Princess EX در قیاس با نسخه نینتندو ۳DSاش تفاوت‌هایی دارد. جلوه‌های بصری این عنوان از نو طراحی شده است و شاهد متعادل شدن گیم‌پلی، بهبود هوش مصنوعی، سیستم جدید پیشرفت شخصیت‌ها و تاثیرات مثبت در بخش گیم‌پلی خواهیم بود.

در این بازی بیش از ۵۰ شخصیت قابل بازی در دسترس قرار دارد. Code of Princess EX در سال ۲۰۱۶ میلادی بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد. دلایل زیادی برای تجربه این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ وجود دارد و اگر نسخه‌ای از سری بازی‌های Dragon’s Crown بر روی کنسول جدید نینتندو منتشر نگردد، بازی مورد بحث جایگزین مناسبی خواهد بود.

اگر با کینو نیشیمورا آشنایی ندارید باید بگوئیم که این طراح زن، تجربه زیادی در خلق شخصیت‌های ماندگار دارد و تاکنون در روند توسعه بیشتر بازی‌های شرکت کپکام (CapCom) از جمله King of Dragons نقش داشته  است.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی و همچنین چند تصویر جدید آن را مشاهده کنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Code of Princess EX در زمانی نامشخصی در فصل تابستان سال جاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گفت.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت