گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار و طرح روی جلد عنوان Mario Tennis Aces لو رفت

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱

ساعاتی پیش وب‌سایتی ژاپنی تاریخ انتشار و طرح روی جلد عنوان انحصاری کنسول نینتندو سوییچ یعنی Mario Tennis Aces را پیش از برگزاری رویداد Nintendo Direct لو داد.

تاریخ انتشار و طرح روی جلد Mario Tennis Aces توسط وب‌سایت ژاپنی Rakuten لو رفت. در ادامه معرفی بازی در ژانویه امسال، بنظر می‌رسد که قرار است در تاریخ ۲۲ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۷) بصورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. احتمالا شرکت نینتندو در جریان رویداد Nintendo Direct روز آینده که قرار است به وقت ایران در ساعت ۱:۳۰ بامداد جمعه برگزار شود، تاریخ انتشار بازی را بصورت رسمی معرفی خواهد کرد.

در صفحه فروشگاه Rakuten تعدادی تصویر از بازی قرار گرفته (متاسفانه این تصاویر از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند) که نشان می‌دهند شخصیت‌هایی مثل Yoshi و Princess Peach در عنوان Mario Tennis Aces حضور خواهند داشت. همچنین طرح روی جلد بازی نیز در این وب‌سایت موجود است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

Mario Tennis Aces سطح جدیدی از توانایی و رقابت را برروی کنسول سوییچ برقرار خواهد کرد. ماریو این‌بار لباس تنیس برتن کرده و برای رویارویی با رقبای مختلف وارد میدان مبارزه می‌شود. ویژگی‌های جدید در نظر گرفته شده برای گیم‌پلی بازی، توانایی حدس ضربات رقبا و حرکت بعدی شما که موجب برتری‌تان می‌شود را به چالش خواهد کشید. این اولین باری است که پس از عرضه Mario Tennis برروی کنسول Game Boy Advance حالتی داستانی به بازی اضافه می‌شود، که تجربه جدیدی از بازی تنیس را بهمراه مراحل و باس‌های متنوع پیشکش طرفداران خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید