تریلر جدید Hyrule Warriors: Definitive Edition گیم‌پلی و ویژگی‌های آن را نمایش می‌دهد

۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰

تازه‌ترین تریلر منتشر شده از Hyrule Warriors: Definitive Edition عنوان انحصاری نینتندو سوییچ، ویژگی‌های مختلف گیم‌پلی را به نمایش می‌گذارد. از جمله آن‌ها می‌توان به پری‌های سه‌بعدی‌ای که شما را در مبارزات یاری می‌کنند، اشاره نمود.

روز گذشته کویی تکمو (Koei Tecmo) تریلر جدیدی از عنوان Hyrule Warriors: Definitive Edition کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرد. نمایش مذکور برروی بخش‌های مختلف گیم‌پلی تمرکز دارد، که از جمله می‌توان به ویژگی اخیرا معرفی شده بازی یعنی پری‌هایی اشاره کرد که شما را در مبارزات همراهی خواهند کرد. این پری‌ها هم‌اکنون بصورت کاملا سه‌بعدی در بازی گنجانده شده‌اند، در صورتی که در نسخه ۳DS عنوان Hyrule Warriors Legends بصورت دوبعدی حضور داشتند. در انتهای خبر می‌توانید تریلر انتشار یافته را مشاهده نمائید.

در گذشته نیز تریلرهای متعددی به نمایش گذاشته شده بودند که برروی معرفی شخصیت‌های بازی تمرکز داشتند. تریلر اول که شخصیت‌هایی همچون همچون لینک (Link)، زلدا (Zelda)، ایمپا (Impa)، لانا (Lana)، لینکل (Linkle)، سیا (Cia) و وُلگا (Volga) را معرفی می‌کرد می‌توانید از اینجا؛ تریلر دوم که شیک (Sheik)، دارونیا (Darunia)، روتو (Ruto)، لینک جوان (Young Link)، تینگل (Tingle)، اسکال کید (Skull Kid) و مارین (Marin) را معرفی می‌کرد از اینجا؛ و در نهایت تریلر سوم که تون لینک (Toon Link)، تترا (Tetra)، مِدلی (Medli) و کینگ دافنس (King Daphnes) را معرفی می‌کرد از اینجا مشاهده کنید.

عنوان Hyrule Warriors: Definitive Edition قرار است در تاریخ ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۳۹۷) در ژاپن بصورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. نسخه غربی بازی نیز در تاریخ نامشخصی در فصل بهار در دسترس قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید