گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه HD بازی شوتر آرکید Vasara برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

تریلر
نسخه HD بازی شوتر آرکید Vasara برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

شرکت QUByte Interactive به تازگی اعلام کرده که نسخه بازسازی شده بازی شوتر آرکید Vasara را برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر خواهند کرد. آن ها همچنین یک تریلر نیز از عنوان در دست ساخت خود منتشر کرده‌اند که می‌توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

شرکت QUByte Interactive اعلام کرده که در حال ساخت یک نسخه HD شده از عنوان کلاسیک Vasara است. طبق اطلاعات منتشر شده، می‌توانیم Vasara HD را در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تجربه نماییم.

پس از این که حقوق این سری بازی از استودیوی سازنده آن، یعنی استودیوی Visco Corporation خریداری شد، سری Vasara باز هم می‌تواند در صنعت بازی های ویدیویی حضور داشته باشد. Vasara HD Collection شامل نسخه های بازسازی شده ی Vasara و Vasara 2 می‌شود اما هنوز مشخص نشده که این دو بازی کلاسیک به چه صورتی بازسازی شده اند و آیا کاملا از نو طراحی شده‌اند یا خیر. جالب است بدانید که این سری تا کنون در انحصاری دستگاه های بازی آرکید بوده است و این برای اولین بار است که بازی‌بازان می‌توانند آن را روی پلتفرم های نوین امروزی تجربه نمایند.

قطعا بسیاری از بازی‌بازان با این سری بازی آشنایی چندانی ندارند و باید توضیحاتی را در مورد آن ها به شما عزیزان بدهیم. سری Vasara در قرن ۱۶۰۰ جریان دارد؛ جایی که حاکم کنونی ژاپن، یعنی Hideyoshi Hashiba فوت کرده و Ieyasu Tokugawa برنامه دارد تا جای حاکم قبلی را بگیرد. در این سری سه شخصیت قابل بازی یا سه قهرمان وجود دارد که Yukimura Sanada و Saiga Magoichi و Keiji Maeda نام دارند. این سه شخصیت که به وسیله بازی‌باز کنترل می‌شوند، در طول بازی تلاش های زیادی می‌کنند تا نقشه های Tokugawa را خراب کنند و اجازه ندهند که او به هدف خود برسد.

در مورد گیم‌پلی بازی Vasara، می‌توان گفت که این عنوان یک Shoot’em Up سریع است که بازی‌بازان باید در آن با استفاده از حملات و حرکات خود، دشمنان را شکست داده و ضربه های آن ها را دفع نماید. مراحل بازی متنوع هستند و غولآخرهایی نیز در طول آن انتظار بازی‌بازان را می‌کشند. یک مکانیک جالب در بازی وجود دارد که بازی‌بازان می توانند با استفاده از آن Vasara را فعال کنند. در صورت شکست دادن دشمنان یک سری آیتم به عنوان جایزه به بازی‌باز داده می‌شود که خط Vasara را پر می‌کند. با فعال کردن این قدرت، ضربات بازی‌باز با قدرت بیشتری به دشمنان وارد می‌شود و سنگین تر هستند. یک بمب مخصوص نیز برای بازی در نظر گرفته شده که می‌تواند تمام دشمنان موجود در صفحه را از بین ببرد.

شما عزیزان می‌توانید تیزر جدیدی که از Vasara HD Collection منتشر شده است را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت