عنوان One Finger Death Punch 2 معرفی شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵

به‌تازگی اعلام شده است که نسخه دوم این عنوان در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد و تفاوتی که با نسخه قبل خواهد داشت، این است که احتمالا این بازی به صورت مولتی‌پلتفرم منتشر خواهد شد و ما شاهد عرضه آن روی سایر کنسول‌ها هم خواهیم بود.

شما احتمالا تجربه بازی کردن One Finger Death Punch را دارید. عنوانی که به حدی خشونت آمیز است که با خشونت خود ممکن است از نظر احساسی شما را با چالش رو‌به‌‌رو کند. حال خبرها حاکی از این است که در سال ۲۰۱۹ می‌توانیم نسخه دوم آن را تجربه کنیم و با مفهوم جدیدی از خشونت آشنایی پیدا کنیم، این موضوع به طور رسمی توسط استودیوی توسعه دهنده این عنوان یعنی Silver Dollar Games تایید شده است.

یکی از چشمگیر‌ترین تغییراتی که نسخه دوم این بازی نسبت به نسخه اول خود خواهد داشت، این است که به جای ساخته شدن بر پایه XNA که متعلق به مایکروسافت است، بر روی موتور گرافیکی Unity ساخته خواهد شد. اولین نسخه از این بازی، پنج سال قبل به عنوان یک بازی مستقل روی شبکه Xbox Live به انتشار رسید و این بار شانس این هست که نسخه دوم آن برای سایر پلتفرم‌ها نیز به انتشار برسد (البته همانطور که Silver Dollar Games اعلام کرده، اگر پلی‌استیشن این موضوع را قبول کند). اما با این حال Silver Dollar Games یک پیشنهاد به مایکروسافت ارائه کرده که این بازی را برای ایکس‌باکس وان نیز به انتشار برساند.

اما انتظار می‌رود که نسخه دوم این عنوان دنبال کننده نسخه اول آن باشد و شباهت‌های زیادی به آن داشته باشد. البته می‌توان انتظار این را داشت که One Finger Death Punch 2 در رویداد GDC 2018 که در هفته‌های آتی برگزار خواهد شد، حضور داشته باشد که در صورت تحقق این امر، می‌توانیم اطلاعات بیشتری از این بازی و ویژگی‌های آن و همینطور تغییرات آن نسبت به نسخه اول، به دست بیاوریم و با آن بیشتر آشنا شویم. بنابراین شما می‌توانید با دنبال کردن گیمفا از آخرین اخبار مربوط به این بازی و همینطور سایر بازی‌های دنیای بازی‌های رایانه‌ای مطلع شوید پس با ما همراه باشید.

0
0
برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید