هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از امتیازات خود در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی کنید

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴

شرکت نینتندو از هم‌اکنون قابلیت خرید بازی در فروشگاه نینتندو به‌وسیله امتیازات طلایی بدست آمده از خرید بازی‌ها را در اختیار کاربران My Nintendo قرار داده است.

ماه گذشته شرکت نینتندو اعلام نمود که اعضای My Nintendo در ماه آینده قادر خواهند بود تا با استفاده از امتیازات طلایی خود در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی برای کنسول‌های ۳DS ،Wii U و سوییچ کنند. هم‌اکنون زمان اجرای آن فرا رسیده است.

در حال حاضر هر ۱۰۰ امتیاز در حساب My Nintendo شما معادل ۱ دلار خواهد بود. زمانی که در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی می‌کنید، جایزه‌ای ۵ درصدی (نسبت به مبلغ خریداری شده) بعنوان امتیاز طلایی دریافت خواهید نمود. برای مثال اگر عنوانی ۵۹٫۹۹ دلار قیمت داشته باشد، بازیکنان ۳۰۰ امتیاز طلایی (معادل ۳ دلار) دریافت خواهند کرد. در هنگام نهایی‌سازی سفارشات خود در فروشگاه نینتندو می‌توانید امتیازات طلایی خود را استفاده کنید. لازم بذکر است خرید فیزیکی بازی‌ها تنها ۱ درصد از امتیاز فروشگاه نینتندو را شامل خواهد شد!

مورد بعدی اینکه بسته‌‌الحاقی بازی‌ها در کنسول سوییچ نیز شامل این امتیازات خواهند شد، اما در کنسول‌های Wii U و ۳DS این چنین نیست. لازم بذکر است امتیازهای طلایی شما تنها به مدت یک سال اعتبار خواهند داشت (در هر تاریخی که امتیازی کسب کرده باشید، در صورت استفاده نکردن در پایان همان ماه در سال بعد آن را از دست خواهید داد). برای عناوین فیزیکی نیز هنگامی امتیاز دریافت خواهید نمود که بازی را از طریق منوی home به ثبت برسانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید