گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از امتیازات خود در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی کنید

Nintendo Switch
هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از امتیازات خود در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی کنید

شرکت نینتندو از هم‌اکنون قابلیت خرید بازی در فروشگاه نینتندو به‌وسیله امتیازات طلایی بدست آمده از خرید بازی‌ها را در اختیار کاربران My Nintendo قرار داده است.

ماه گذشته شرکت نینتندو اعلام نمود که اعضای My Nintendo در ماه آینده قادر خواهند بود تا با استفاده از امتیازات طلایی خود در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی برای کنسول‌های ۳DS ،Wii U و سوییچ کنند. هم‌اکنون زمان اجرای آن فرا رسیده است.

در حال حاضر هر ۱۰۰ امتیاز در حساب My Nintendo شما معادل ۱ دلار خواهد بود. زمانی که در فروشگاه نینتندو اقدام به خرید بازی می‌کنید، جایزه‌ای ۵ درصدی (نسبت به مبلغ خریداری شده) بعنوان امتیاز طلایی دریافت خواهید نمود. برای مثال اگر عنوانی ۵۹٫۹۹ دلار قیمت داشته باشد، بازیکنان ۳۰۰ امتیاز طلایی (معادل ۳ دلار) دریافت خواهند کرد. در هنگام نهایی‌سازی سفارشات خود در فروشگاه نینتندو می‌توانید امتیازات طلایی خود را استفاده کنید. لازم بذکر است خرید فیزیکی بازی‌ها تنها ۱ درصد از امتیاز فروشگاه نینتندو را شامل خواهد شد!

مورد بعدی اینکه بسته‌‌الحاقی بازی‌ها در کنسول سوییچ نیز شامل این امتیازات خواهند شد، اما در کنسول‌های Wii U و ۳DS این چنین نیست. لازم بذکر است امتیازهای طلایی شما تنها به مدت یک سال اعتبار خواهند داشت (در هر تاریخی که امتیازی کسب کرده باشید، در صورت استفاده نکردن در پایان همان ماه در سال بعد آن را از دست خواهید داد). برای عناوین فیزیکی نیز هنگامی امتیاز دریافت خواهید نمود که بازی را از طریق منوی home به ثبت برسانید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت