دو تریلر جدید از عنوان Kirby Star Allies منتشر شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰

بتازگی دو تریلر جدید از عنوان Kirby Star Allies منتشر شده که قابلیت‌های مختلف دوستان در بازی را نمایش می‌دهد. با مشاهده این تریلرها همراه گیمفا باشید:

تنها ۱۰ روز با عرضه عنوان Kirby Star Allies برروی کنسول نینتندو سوییچ فاصله داریم، از همین‌رو شرکت نینتندو تصمیم‌گرفته تا برخی از ویژگی‌های بازی را به نمایش بگذارد. آن‌ها اخیرا نسخه دموی بازی را در فروشگاه نینتندو سوییچ در دسترس عموم قرار دادند، و امروز نیز دو تریلر کوتاه از عنوان مذکور منتشر کرده‌اند.

این تریلرها برروی قابلیت‌ دوستان که یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های جدید Kirby Star Allies است، تمرکز دارند. و از این پس قادر هستید تا بمانند عنوان Kirby 64: The Crystal Shards اقدام به ادغام قابلیت‌های شخصیت‌های بازی کنید. همچنین می‌توانید با پرتاب Friend Heart به سمت دشمنان، آن‌ها را به متحدین خود تبدیل کنید. هنگامی که Kirby دوستان زیادی برای خود جمع‌آوری کرد، آن‌ها می‌توانند با کمک هم مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و همچنین با استفاده از قابلیت‌های یکدیگر اقدام به مبارزه با دشمنان کنند.

موارد مذکور در تریلرهای منتشر شده قابل مشاهده هستند. تمرکز تریلر اول برروی Splash Cutter (شمشیری از جنس آب) و Friend Circle (زمانی که Kirby و دوستانش حلقه‌ای دوار تشکیل می‌دهند، و بواسطه آن غیرقابل شکست خواهند شد) است. در تریلر دوم نیز با Ice Curling (جایی که Kirby تبدیل به سنگی شده که از خود رد یخ برجای می‌گذارد) و Friend Bridge (که Kirby و دوستانش به کمک هم پلی ایجاد کرده تا بازیکنان بتوانند از شکاف‌ها و دره‌ها عبور کنند) آشنا خواهیم شد.

عنوان Kirby Star Allies قرار است در تاریخ ۱۶ مارس (۲۵ اسفند) بصورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلرهای منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید