تریلر زمان عرضه اپیزود Farewell بازی Life is Strange: Before the Storm

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰

بازی Life is Strange را می‌توان یکی از بهترین و دلنشین ترین عناوین ماجرایی و داستان سرای این نسل به شمار آورد. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۵ به صورت قسمتی عرضه شد و توانست نظرها و توجهات بسیاری را به خود جلب کند. پس از موفقیت فصل اول Life is Strange، سازندگان بازی، یعنی استودیوی Dontnod دست به کار شدند و یک پیش داستان سه قسمتی را برای بازی محبوب خود ساختند. مدتی است که از عرضه سه اپیزود بازی Life is Strange: Before the Storm می‌گذرد و بازی‌بازان باز هم با داستان و روایت بسیار خوبی طرف بودند. حال، نوبت به یک اپیزود ویژه و احساسی می‌رسد؛ جایی که مکس و کلویی دوباره به دوران شیرین و زیبای کودکی بازمی‌گردند.

Life is Strange: Before the Storm که وقایع پیش از فصل اول بازی را روایت می‌کند، بازی بازان را به چند سال پیش می‌برد و وجه دیگری از شخصیت کلویی پرایس را به مخاطب نشان می‌دهد. حال که سه قسمت این فصل پیش درآمد منتشر شده و بازی‌بازان و طرفداران آن را به طور کامل تجربه کر‌ده‌اند، نوبت به اپیزود ویژه ای می‌رسد که Farewell نام دارد. شرکت اسکوئر اینکس به تازگی اعلام کرده که قسمت اضافی و ویژه بازی Life is Strange: Before the Storm که Farewell نامیده می‌شود، هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس قرار دارد. این شرکت ناشر همچنین یک تریلر زمان عرضه و تعدادی تصویر زیبا از این قسمت را منتشر کرده که در انتهای مطلب قابل مشاهده هستند.

بازی‌بازانی که نسخه دیجیتال دیلاکس (Digital Deluxe Edition) بازی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند اپیزود Farewell را به راحتی دانلود کرده و تجربه کنند. در این قسمت جدید، به دوران قدیم و به زمان کودکی مکس کالفیلد و کلویی پرایس می‌رویم و لحظات به یادماندی و شیرین آن ها را به تجربه می‌کنیم؛ زمانی که این دو دوست محبوب چیزی برای نگرانی و چالش نداشتند و خیلی راحت و با آسایش زندگی می‌کردند. بازی‌بازانی که نسخه دیجیتالی بازی را خریداری کرده باشند می‌توانند به راحتی اپیزود اضافی را به بازی خود اضافه کنند اما بازی‌بازانی که منتظر نسخه فیزیکی هستند، می‌توانند آن را در روز های آینده از خرده فروشی ها تهیه نمایند که نسخه‌ای کامل است. همچنین بد نیست اشاره کنیم که در این اپیزود جدید و نهایی، Ashly Burch و Hannah Telle در‌نقش کلویی و مکس به Life is Strange بازمی‌گردند. این دو صداپیشه جوان و با استعداد در فصل اول بازی عملکرد فوق‌العاده ای را از خود نشان دادند و قسمت زیادی از موفیت بازی مدیون آن ها بود. حال، در اپیزود Farewell نیز می‌توانیم شاهد هنرنمایی آن ها باشیم.

آقای Jon Brooke از شرکت اسکوئر اینکس توضیح داده که با انتشار اپیزود Farewell که به عنوان نقطه پایانی این فصل از بازی عمل می‌کند و مکس و کلویی را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد، سکان به دستان تیم Michel Koch و Raoul Barbet در استودیوی DONTNOD Entertainment بازمی‌گردد و آن ها با جدیت بیشتری برروی یک سری جدید از Life is Strange کار می‌کنند. بازی جدید این تیم حدود دو سال است که در دست توسعه قرار دارد و امید های زیادی به آن می‌رود. آقای Brooke همچنین گفته که ما برای به اشتراک گذاری داستان جدید و شخصیت های این عنوان در ماه های آینده امیدوار و هیجان زده هستیم. باید ببینیم که آیا سازندگان می‌توانند موفقیت خود در خلق یک روایت بی نظیر و دلنشین را ادامه دهند یا خیر.

بازی Life is Strange: Before the Storm هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است. شما عزیزان می‌توانید تریلر زمان عرضه و همچنین تصاویر اپیزود اضافی Farewell را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید