سازنده ReCore بر روی پروژه‌های جدیدی کار می‌کند

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰

آرماچور استودیو (Armature Studio)، تیم توسعه مستقر در تگزاس ایالات متحده آمریکا که بیشتر به واسطه ساخت بازی ReCore مشهور است، بر روی پروژه‌های جدیدی کار می‌کند. نکته جالب این است که آن‌ها نه تنها مشغول توسعه یک پروژه تازه هستند، بلکه دو پروژه جدید در دست ساخت و توسعه دارند.

استودیوی آرماچور با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که «پروژه‌هایی هیجان انگیز» را در دست ساخت دارد. نخستین پروژه آن‌ها یک IP اوریجینال برای کنسول‌هاست و دیگری هم یک بازی واقعیت مجازیست که قرار است یک سری بازی باشد. علاوه بر این‌ها، این استودیوی تگزاسی یادآور شد که همچنان به شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به منظور توسعه بازی Fortnite کمک خواهد کرد؛ این بازی در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین عناوین بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود که موفقیت‌های بسیاری در بازار کسب کرده است. پیام این استودیو در توییتر به شرح زیر است:

پروژه‌های هیجان انگیزی در استودیوی آرماچور در دست ساخت قرار دارد: پروژه توسعه یک IP اورجینال برای کنسول‌ها؛ یک پروژه واقعیت مجازی؛ مشارکت در توسعه Fortnite… و ما در حال کار بر روی چیزهای منفجرکننده‌ای هستیم!

یکی از مهم‌ترین نکاتی که از این توییت بدست می‌آید این است که در حال حاضر استودیوی بازیسازی آرماچور برنامه‌ای مبنی بر ساخت دنباله بازی ReCore ندارد. بنابراین اگر جزو طرفداران ماجراجویی‌های جول (Joule) هستید، باید بیشتر منتظر بمانید.

اگر از استودیوی مورد بحث اطلاعاتی ندارید باید بگودیم که استودیوی آرماچور در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط تعدادی از کارمندان سابق استودیوی Retro که بر روی مجموعه بازی‌های Metroid Prime کار کرده‌اند، راه‌اندازی شده است. از زمان آغاز فعالیت آرماچور، این استودیو در ساخت بازی‌هایی نظیر Batman: Arkham Origins Blackgate نقش داشته و مسئول ساخت پورت‌های بازی‌هایی نظیر Injustice و Metal Gear Solid HD Collection برای کنسول پلی‌استیشن ویتا بوده است.

نظر شما در خصوص پروژه‌های جدید استودیوی آرماچور چیست؟ آیا مایلید که آن‌ها به توسعه دنباله بازی ReCore بپردازند یا پروژه‌های جدید خلق کنند؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید