معرفی کنترلر جدید کنسول ایکس‌باکس وان با نام Combat Tech

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹

به تازگی شرکت مایکروسافت کنترلر جدیدی را برای کنسول ایکس باکس وان معرفی کرده است که با نام Combat Tech شناخته می‌شود. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری از این کنترلر جدید کسب کنید.

بدون شک در چند سال اخیر، یکی از ویژگی‌های مثبتی که شرکت مایکروسافت برای کاربران کنسول ایکس باکس وان در نظر می‌گیرد، ساخت و عرضه کنترلر هایی با جلوه‌ها و رنگ‌های مختلف است که کاربران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. این کنترلر ها در بعضی اوقات با طرح‌های مختلف پیرامون رویداد هایی ساخته می‌شوند.

در حال حاضر، شرکت مایکروسافت کنترلر جدیدی را برای کنسول ایکس باکس وان معرفی کرده است که Combat Tech نام دارد. البته قبل تر هم کنترلر های دیگری از این سری کنترلر با عناوین Recon Tech و Patrol Tech برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شده اند که اکنون Combat Tech جدیدترین آن ها می‌باشد. در واقع این کنترلر برای کنسول ایکس‌باکس وان اس ساخته شده است اما می‌توان از آن در دیگر کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس وان استفاده کرد.

از ویژگی‌های اساسی که در کنترلر Combat Tech دیده می‌شود، می‌توان به اعمال حکاکی با لیزر بر روی بدنه اصلی آن اشاره کرد که البته این مورد در دیگر کنترلر های این سری نیز دیده می‌شد. در ادامه جهت افزایش تسلط بازیکنان بر کنترلر و بالا رفتن تمرکز آنان، یک لاستیک بافت‌دار هم در نقطه قرار گرفتن دست‌ها گنجانده شده است. وجود نقطه‌های نارنجی در بدنه و رنگ سبز نظامی-ارتشی، از دیگر ویژگی‌های این کنترلر است. همچنین یک نماد نظامی هم در قسمت جلویی کنترلر قرار گرفته شده است. کنترلر Combat Tech دارای بلوتوث و جک ۳٫۵ میلی‌متری خواهد بود.

تصویری Combat Tech:

شرکت مایکروسافت در ادامه تاریخ انتشار این کنترلر را هم نیز مشخص کرد. طبق گفته سازندگان این کنترلر، Combat Tech در تاریخ ۷ مارس مصادف با ۲۷ فروردین ماه با قیمت ۷۰ دلار عرضه خواهد شد. همچنین در برخی از نقاط مختلف، خریداران این کنترلر قادر خواهند بود تا به اشتراک ۱۴ روزه رایگان ایکس‌باکس لایو گلد و Xbox Games Pass دسترسی داشته باشند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید