ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

طراح ارشد Call of Duty 2018 به چالش‌های ساخت بازی‌های ویدئویی اشاره کرده است

اخبار بازی ها
طراح ارشد Call of Duty 2018 به چالش‌های ساخت بازی‌های ویدئویی اشاره کرده است

امسال ما بار دیگر شاهد عرضه نسخه جدیدی از سری Call of Duty خواهیم بود. عنوانی که کار ساخت و توسعه آن امسال به Treyarch واگذار شده است. اما طبیعتا ساخت و توسعه یک بازی ویدئویی آن طور که به نظر می‌رسد، ساده نیست و راه بسیار سخت و پرپیچ و خمی در برابر توسعه دهندگان این بازی است تا بتوانند آن را تبدیل به یکی از به یادماندنی‌ترین بازی‌های ویدئویی امسال کنند.

استودیوی Treyarch در حالی کار ساخت نسخه جدید سری Call of Duty را بر عهده گرفته که هنوز این بازی به طور رسمی معرفی نشده و ما حتی نام آن را نیز نمی‌دانیم. تنها خبرهایی که از این بازی منتشر شده، یک سری آگهی استخدام بوده که از طرف استودیوی سازنده این بازی منتشر شده است، به جز این‌ها هیچ اطلاعات رسمی از این بازی تا به حال به بیرون درز نکرده است. دیوید وندرهار (David Vonderhaar)‌ که به عنوان طراح ارشد در این استودیو مشغول به کار است، اخیرا در حساب رسمی خود در توییتر چند پست منتشر کرده که در آن‌ها به تجربه کار خودش و Treyarch از کار برروی بازی‌های ویدئویی و به خصوص Call of Duty بعدی در چند سال اخیر اشاره کرده است.

وندرهار در خصوص چالش‌هایی که در طی دوران فعالیتش با آن‌ها روبه‌رو شده سخن گفته و اشاره‌ای هم به چیز‌هایی که در این مسیر آموخته، کرده است. وی معتقد است چیز‌هایی که در این مسیر یادگرفته، نتیجه زحمات و به نوعی مزد زحماتی است که در طی این سال‌ها متحمل شده. بعد از آن وی اشاره‌ای کرده به چالش‌هایی که Treyarch در راه توسعه بازی‌های ویدئویی (و احتمالا Call of Duty 2018) با آن‌ها روبه‌رو شده است. به عقیده وندرهار Treyarch با فروتنی در برابر این چالش‌ها ظاهر شده است و از خود گذشتگی‌های زیادی را هم تا به حال انجام داده است. در پایان توییت‌هایش نیز وندرهار اظهار کرده که Treyarch در حال تدارک بهترین چیز‌هایی است که ما تا به حال در زندگی خود دیده‌ایم. شما می‌توانید متن کامل توییت‌های وی را در پایان این متن مشاهده کنید.

اما طبق بسیاری از گمانه‌زنی‌ها عنوان Call of Duty امسال، Black Ops 4 نام خواهد داشت و ما امسال شاهد عرضه نسخه چهارم این سری توسط Treyarch خواهیم بود. همچنین شایعاتی نیز مطرح شده که اشاره به این دارد این بازی امسال برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد و حال که این کنسول به سالگرد یک سالگی خود رسیده، فرصت مناسبی است که سری جدید Call of Duty را هم در دومین سال عرضه خود تجربه کند. شما می‌توانید برای کسب آخرین اخبار از این بازی و همینطور سایر بازی‌های رایانه‌ای، گیمفا را دنبال کنید. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که توییت‌های جدید وندرهار را در خصوص این بازی مشاهده بفرمایید:

من ابتدا در تاریخ ۱۰/۲۱/۱۹۹۶ استخدام شدم. یک دهه طول کشید تا به طور محسوس و قابل درک روی طراحی یک بازی رایانه‌ای تاثیر گذار باشم و ۱۰ سال دیگر نیز طول خواهد کشید تا (با کمک زیادی) بتوانم در آن موفق شوم.

من حتی مطمئن نیستم که به کار ساخت بازی‌های ویدئویی ادامه دهم؟ فکر می‌کنم که به این کار ادامه خواهم داد چون هر بار که یک چالش جدید سر راه ما سبز می‌شود، من از فروتنی تیممان تعجب می‌کنم که چطور جایی که ممکن است خیلی‌ها شانه خالی کنند، آن‌ها با آن چالش روبه‌رو می‌شوند. من فقط می‌خواهم طرف چنین افرادی باقی بمانم.

خوشبختانه کم‌تر از ۱۰ سال طول کشید تا من وظایفم را به خوبی یادبگیرم و بفهمم که چطور باید به تیم طراحی و کل افراد Treyarch  کمک کنم تا آن‌ها هم با چالش‌های خود روبه‌رو شوند و بهترین کاری که در توانشان هست را برای مخاطبان ارائه دهند.

 

12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫75 از 10 )
Loading...
برچسب ها،
نظرات

  1. واقعا که ww2 شاهکار بود امیدوارم کالاف ۲۰۱۸ به اندازه نسخه قبلی خوب باشه

    24Thumb up 7Thumb down
  2. SAYED گفت:

    مجبور نیستی هر سال حتمااااا یه نسخه بسازی Neutral

    11Thumb up 22Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت