ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

انتشار تریلری جدید از بازی MLB The Show 18

تریلر
انتشار تریلری جدید از بازی MLB The Show 18

اخیرا تریلری تازه از جدیدترین نسخه سری بازی محبوب بیسبال یعنی MLB The Show 18، منتشر شده است که کاربران را با بخش Diamond Dynasty آشنا خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید.

کمتر از یک ماه دیگر تا عرضه بازی MLB The Show 18 باقی مانده است. حال به تازگی استودیو سازنده این بازی یعنی سونی سن دیگو (Sony San Diego)، تریلری جدید از این بازی منتشر شده است که به ویژگی‌های حالت Diamond Dynasty خواهد پرداخت. در واقع این تریلر، جزو تریلر های هفتگی GameStop Monday می‌باشد که هر هفته اطلاعاتی را از بخش‌های مختلف این بازی به همراه تریلری جدید، با کاربران به اشتراک می‌گذارد. در سال جاری و در حالت Diamond Dynasty، سازندگان تغییراتی را در بخش ماموریت‌ها و چگونگی دست یافتن به بازیکنان افسانه ای مثل Ted Williams و Babe Ruth ایجاد کرده اند.

همچنین سیستم امتیاز‌دهی این حالت بهینه تر شده و در آن تغییراتی هم نیز اعمال شده است. این سیستم به کاربران کمک خواهد کرد تا از مرز سطح ۹۹ عبور کنند، برای نمونه این موضوع سبب می‌شود تا بازیکن Babe Ruth نسبت به سال‌های اخیر بازی خود، پیشرفت داشته باشد و نتیجه بهتری را به کاربران ارائه دهد.

طبق گفته سازندگان، در سال جاری، حالت Diamond Dynasty نظر طرفداران و بازیکنان این عنوان را که هر ساله تمرکز بیشتر خود را بر روی بخش مذکور می‌گذارند، جلب خواهد کرد. همچنین برخی از کاربران در انجمن‌های مختلف در رابطه با سیستم امتیازدهی جدید بازی ابراز نگرانی کرده اند و معتقد هستند که ممکن است این سیستم به تعادل کلی بازی آسیب بزند. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید حالت Diamond Dynasty، این است که سیستم جوایز و پاداش‌های مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده است که آنان با انگیزه بیشتری به تجربه این بخش بپردازند.

بازی MLB The Show 18 در تاریخ ۲۷ مارس مصادف با ۷ فروردین ماه به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. کاربرانی که برای پیش‌خرید این بازی اقدام کنند، قادر خواهند بود تا یک هفته زود تر و در تاریخ ۲۳ مارس مصادف با ۳ فروردین ماه، این بازی را تجربه کنند.

تریلر جدید بازی MLB The Show 18:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت