ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

به‌روزرسانی جدید بازی Xenoblade Chronicles 2 سرانجام عرضه شد + جزئیات

اخبار بازی ها
به‌روزرسانی جدید بازی Xenoblade Chronicles 2 سرانجام عرضه شد + جزئیات

پس از عرضه موفق بازی Xenoblade Chronicles 2 به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ، استودیوی سازنده این بازی، یعنی استودیوی Monolith Soft قصد دارد تا آن را پشتیبانی کرده و هر از چندگاهی به‌روزرسانی کند. طرفداران بازی Xenoblade Chronicles 2 مدت زیادی بود که منتظر به‌روزرسان جدید و پر محتوای بازی بودند و سرانجام می‌توانند آن را به صورت رایگان دانلود نمایند.

پس از یک تاخیر آزار دهنده، شرکت نینتندو سرانجام به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ بازی اکشن نقش آفرینی Xenoblade Chronicles 2 را مشخص کرد. این به‌روزرسان نه تنها محتواهای جدیدی را به بازی اضافه می‌کند، بلکه بسیاری از مشکلات موجود آن را از بین می‌برد. شرکت نینتندو خبر در دسترس بودن به‌روزرسانی جدید بازی را در توییتر اعلام کرد و بازی‌بازان را از وجود آن آگاه ساخت:

به‌روزرسانی نرم افزار ۱٫۳٫۰ هم‌اکنون برای بازی  Xenoblade Chronicles 2 در دسترس است! این‌ به‌روزرسان یک حالت New Game Plus، یک درجه سختی آسان تر، تغییرات مفید به سیستم شمشیر و… را به بازی اضافه می‌کند!

— Nintendo of America (@NintendoAmerica) March 2, 2018

پچ نوت به‌روزرسانی جدید بازی Xenoblade Chronicles 2 در حالی عرضه شده که کاملا نشان می‌دهد سازندگان برای بازی خود سنگ تمام گذاشته اند و کاملا آن را پشتیبانی می‌کنند. استودیوی Monolith Soft در بزرگ ترین اقدام، یک حالت New Game Plus را به بازی خود اضافه کرده است که قطعا بازی‌بازان و طرفداران به شدت انتظار آن را می‌کشیدند. همان طور که می‌دانید، در این حالت بازی‌بازان می‌توانند با تمام داشته ها، توانایی ها و قابلیت های خود به تجربه دوباره بازی بپردازند. علاوه بر این، یک درجه سختی جدید به بازی اضافه شده که بازی را آسان تر می‌کند. همچنین این قابلیت در بازی گنجانده شده که در هر زمان هر بازی‌باز بتواند درجه سختی بازی را تغییر دهد و در صحنه های سخت و چالش برانگیز مشکلی نداشته باشد.

علاوه بر این ها، یک سری تغییرات ریز اما مهم در گیم‌پلی بازی به وجود آمده است. به عنوان مثال Blade Locking را در بازی شاهد هستیم یا این که می‌توان تمام آیتم ها را به راحتی در صفحه کوله پشتی (Inventory) مرتب کرد. همان طور که مشاهده می‌کنید، تغییرات و اضافات به‌روزرسانی جدید بازی Xenoblade Chronicles 2 بسیار است و فهرست بلند و بالایی دارد. بد نیست به یک نکته هم دیگر نیز اشاره کنیم؛ با نصب به‌روزرسانی جدید بازی Xenoblade Chronicles 2، سازندگان راه را برای بسته های الحاقی باز می کنند و اگر سیزن پس را نیز خریداری کرده باشید، به راحتی می‌توانید تمام بسته های الحاقی بازی را دانلود کرده و استفاده نمایید.

حالت New Game Plus بازی Xenoblade Chronicles 2 در اواخر ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ معرفی شد و قرار بود زودتر عرضه شود اما به علت یک سری مشکل فنی، انتشار به‌روزرسان بزرگ بازی تا ماه مارچ به طول انجامید. عنوان Xenoblade Chronicles 2 هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ در دسترس است. همان طور که اشاره شد، به‌روزرسان جدید بازی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و قابل دانلود است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت