تریلری جدید از بازی Valkyria Chronicles 4 منتشر شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱

به تازگی تریلری جدید از بازی Valkyria Chronicles 4 منتشر شده است که مکانیزم‌های جدید گیم پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

اخیرا شرکت سگا تریلری جدید از بازی مورد انتظار خود یعنی عنوان Valkyria 4: Eastern Front که با نام Valkyria Chronicles 4 در بین کاربران شناخته می‌شود، منتشر کرده است که کاربران را بیش از پیش با مکانیزم‌های گیم پلی آشنا خواهد کرد. تریلر جدید بازی Valkyria Chronicles 4 ، به مکانیزم‌های جدید مبارزات و گیم پلی بازی خواهد پرداخت، این درحالی است که بازی Valkyria Chronicles 4 مثل نسخه‌های قبل این سری ساخته شده است و به همین دلیل ممکن است این مکانیزم‌ها برای کاربران و طرفداران قدیمی این سری، آشنا باشد یا حتی تکراری به نظر برسد. یکی از قابلیت‌های جدیدی که به گیم پلی بازی اضافه شده است، قابلیت Brave خواهد بود که در جریان آن کاربران در زمانی که به حالت ناتوانی رسیده اند، می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. به این صورت که بازیکن در حالت ناتوانی خود، می‌تواند به مبارزه با دشمنان و شلیک کردن ادامه دهد و دوستان و دیگر اعضای تیم خود را نیز تقویت و یاری کند.

در تریلر جدید این بازی، ظاهر جدید شخصیت Clymaria Lewin نیز قابل مشاهده خواهد بود که توسط رایتا هونجو (Raita Honjou) طراحی شده است.

همچنین قابل ذکر است که بازی Valkyria Chronicles 4 در حال حاضر نیز برای کاربران قابل دسترسی است. زیرا کمی قبل تر تیم سازنده این بازی، نسخه دمو این عنوان را منتشر کرد و کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه ژاپنی پلی استیشن، آن را دریافت کنند.

بازی Valkyria Chronicles 4 در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این بازی در تاریخ ۲۱ مارس مصادف با ۱ فروردین ماه برای پلتفرم پلی استیشن ۴ در ژاپن عرضه می‌شود و در تابستان سال جاری، در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی Valkyria Chronicles 4 را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید