گیفت کارت
گیفت کارت

تخفیف ۲۵ درصدی برای اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس در اروپا

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹

به تازگی شرکت سونی یک تخفیف ۲۵ درصدی جدید را برای سرویس پلی استیشن پلاس در منطقه اروپا و اشتراک ۱۲ ماهه آن در نظر گرفته است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید.

در حال حاضر کاربران شرکت سونی در منطقه اروپا، می‌توانند اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس را با یک تخفیف ۲۵ درصدی خریداری کنند. بازیکنان برای تجربه بخش آنلاین بازی‌ها، بهره‌مندی از بازی‌های رایگان ماه و دیگر تخفیفات مخصوص این سرویس، می‌بایست اشتراک پلی استیشن پلاس را خریداری کنند. حال این فرصت جدید ایجاد شده تا کاربرانی که در منطقه اروپا هنوز اشتراک پلی استیشن پلاس خود را خریداری نکرده اند، یک اشتراک یک ساله را با تخفیف به دست آورند.

این تخفیف جدید از الان تا ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز ۲۳ مارس مصادف با ۳ فروردین ماه در دسترس خواهد بود و کاربران اروپا می‌توانند برای خریداری اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس با در نظر گرفتن تخفیف ۲۵ درصدی، به جای مبلغ ۴۹٫۹۹ پوند در بریتانیا، مبلغ ۳۷٫۴۹ پوند و به جای میزان ۵۹٫۹۹ یورو در اروپا، مبلغ ۴۹٫۹۹ یورو را پرداخت کنند. لازم به ذکر است که تخفیف این‌چنینی هنوز برای کاربران منطقه آمریکای شمالی در نظر گرفته نشده است.

همچنین این تخفیف جدید، برای تمامی کاربران منطقه اروپا لحاظ شده است. یعنی اهمیتی ندارد که کاربری عضو شبکه پلی استیشن پلاس باشد یا خیر، در نتیجه کاربران می‌توانند از این فرصت ارزش‌مند به خوبی استفاده کرده و در تاریخ ۶ مارس مصادف با ۱۵ اسفند ماه، عناوین بزرگی مانند Bloodborne و Ratchet & Clank را که برای این ماه به عنوان بازی‌های رایگان معرفی شده اند، دریافت کنند. از سویی دیگر اگر کاربران با سرعت بیشتری کار خود را پیش ببرند، می‌توانند بازی‌های ماه فوریه که دو عنوان Knack و RIME هستند را دریافت، و به لیست بازی‌های خود اضافه کنند.

در حال حاضر سرویس پلی استیشن پلاس از ۳۱٫۵ میلیون کاربر پشتیبانی می‌کند. همچنین سونی در چند روز پیش به طور رسمی اعلام کرد که از تاریخ ۸ مارس مصادف با ۱۷ اسفند ماه، دیگر هیچ بازی رایگانی برای دو کنسول پلی استیشن ویتا و پلی استیشن ۳ لحاظ نخواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید