ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تخفیف ۲۵ درصدی برای اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس در اروپا

اخبار بازی ها
تخفیف ۲۵ درصدی برای اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس در اروپا

به تازگی شرکت سونی یک تخفیف ۲۵ درصدی جدید را برای سرویس پلی استیشن پلاس در منطقه اروپا و اشتراک ۱۲ ماهه آن در نظر گرفته است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید.

در حال حاضر کاربران شرکت سونی در منطقه اروپا، می‌توانند اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس را با یک تخفیف ۲۵ درصدی خریداری کنند. بازیکنان برای تجربه بخش آنلاین بازی‌ها، بهره‌مندی از بازی‌های رایگان ماه و دیگر تخفیفات مخصوص این سرویس، می‌بایست اشتراک پلی استیشن پلاس را خریداری کنند. حال این فرصت جدید ایجاد شده تا کاربرانی که در منطقه اروپا هنوز اشتراک پلی استیشن پلاس خود را خریداری نکرده اند، یک اشتراک یک ساله را با تخفیف به دست آورند.

این تخفیف جدید از الان تا ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز ۲۳ مارس مصادف با ۳ فروردین ماه در دسترس خواهد بود و کاربران اروپا می‌توانند برای خریداری اشتراک ۱۲ ماهه پلی استیشن پلاس با در نظر گرفتن تخفیف ۲۵ درصدی، به جای مبلغ ۴۹٫۹۹ پوند در بریتانیا، مبلغ ۳۷٫۴۹ پوند و به جای میزان ۵۹٫۹۹ یورو در اروپا، مبلغ ۴۹٫۹۹ یورو را پرداخت کنند. لازم به ذکر است که تخفیف این‌چنینی هنوز برای کاربران منطقه آمریکای شمالی در نظر گرفته نشده است.

همچنین این تخفیف جدید، برای تمامی کاربران منطقه اروپا لحاظ شده است. یعنی اهمیتی ندارد که کاربری عضو شبکه پلی استیشن پلاس باشد یا خیر، در نتیجه کاربران می‌توانند از این فرصت ارزش‌مند به خوبی استفاده کرده و در تاریخ ۶ مارس مصادف با ۱۵ اسفند ماه، عناوین بزرگی مانند Bloodborne و Ratchet & Clank را که برای این ماه به عنوان بازی‌های رایگان معرفی شده اند، دریافت کنند. از سویی دیگر اگر کاربران با سرعت بیشتری کار خود را پیش ببرند، می‌توانند بازی‌های ماه فوریه که دو عنوان Knack و RIME هستند را دریافت، و به لیست بازی‌های خود اضافه کنند.

در حال حاضر سرویس پلی استیشن پلاس از ۳۱٫۵ میلیون کاربر پشتیبانی می‌کند. همچنین سونی در چند روز پیش به طور رسمی اعلام کرد که از تاریخ ۸ مارس مصادف با ۱۷ اسفند ماه، دیگر هیچ بازی رایگانی برای دو کنسول پلی استیشن ویتا و پلی استیشن ۳ لحاظ نخواهد شد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 6٫67 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. MS GAMER گفت:

    ما هم که آمریکایی ROTFL البته چون یورو و پوند گرونتر از دلاره مجبوریم آمریکایی باشیم

    26Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت