هم‌اکنون می‌توانید نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV را پیش‌دانلود کنید

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV، هم اکنون قابل پیش‌دانلود است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

در تاریخ ۲۹ نوامبر سال ۲۰۱۶ مصادف با ۹ آذر سال ۹۵، بازی Final Fantasy XV برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد و توانست موفقیت‌های جدیدی را برای این سری بازی بزرگ به دست آورد. حال با گذشت دو سال از انتشار بازی، ما در روز های آینده شاهد انتشار این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی باشیم. بازی Final Fantasy XV به صورت رسمی در تاریخ ۶ مارس مصادف با ۱۵ اسفند منتشر خواهد شد و کاربرانی که قصد دارند در این تاریخ بازی را تجربه کنند و مدت زمانی را برای دریافت آن اصراف نکنند، می۷توانند از هم اکنون از طریق قابلیت پیش دانلود (Pre-Load)، این بازی را دریافت کنند تا جزو نخستین کسانی باشند که نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV را تجربه می‌کنند.

بدون شک این یک فرصت بسیار عالی برای خریداران این بازی بوده که می‌بایست حجمی حدود ۱۰۰ تا ۱۵۵ گیگابایت را دانلود کنند. بازی Final Fantasy XV در استیم، اوریجین و سایر پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد و افرادی که علاقه‌مند به تجربه این بازی به صورت آزمایشی هستند، می‌توانند نسخه دمو این بازی را با حجم ۲۱ گیگابایت دانلود کنند. این نسخه دمو بازیکنان را با نسخه رایانه‌های شخصی این بازی و گیم پلی کلی آن در این پلتفرم، آشنا خواهد کرد و اولین فصل از بخش داستانی این بازی را در اختیار کاربران خواهد گذاشت. همچنین قسمت تمرینی و آموزشی این بازی در این نسخه آزمایشی در دسترس خواهد بود.

در ادامه بازی Final Fantasy XV: Windows Edition، علاوه بر بازی اصلی، از تمامی بسته‌های الحاقی و محتویات منتشر شده برای این عنوان برخوردار خواهد بود. از بزرگ‌ترین محتویات این نسخه جدید، می‌توان به حضور بسته گسترش دهنده با ارزش Comrades اشاره کرد. همچنین در نسخه رایانه‌های شخصی این بازی، ماموریت‌های جدیدی به همراه یک حالت دید اول شخص به بازی اضافه شده است.

افرادی که این بازی را در پلتفرم رایانه‌های شخصی، از قبل از تاریخ ۱ می سال جاری مصادف با ۱۱ اردیبهشت سال ۹۷ تهیه کنند، می‌توانند به محتوایی جدید در بازی خود دسترسی داشته باشند که حال و هوای عناوین The Sims 4 و Half-Life را به بازی منتقل خواهد کرد.

علاوه بر نسخه رایانه‌های شخصی این بازی، یک نسخه دیگر هم با نام Final Fantasy XV’s Royal Edition در دسترس کاربران دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان خواهد بود که از تمامی محتویات اضافی و بسته‌های الحاقی این بازی پشتیبانی خواهد کرد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید