ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Shenmue 3 پایان باز خواهد داشت

اخبار بازی ها
Shenmue 3 پایان باز خواهد داشت

به نظر می‌رسد که فقط با Shenmue 3 داستان این سری به اتمام نخواهد رسید، این مسئله را یو سوزوکی (Yu Suzuki) به عنوان خالق سری Shenmue و کارگردان سومین نسخه از این سری تائید کرده است!

Shenmue 2 از آن دست عناوینی به شمار می‌رود که پایان باز و کلیف هنگر (Cliffhanger) آن، زبانزد تمامی بازی‌بازان قدیمی است و هیچ گاه سرنوشت ریو (Ryo) و ماجرای انتقام او مشخص نشد. این مسئله بیش از یک دهه تمامی طرفداران را در بهت و حیرت فرو برده بود و حس کنجکاوی همه آن‌ها را برانگیخته بود، تا اینکه بالاخره یو سوزوکی رسماً چند سال پیش اعلام کرد که بازی Shenmue 3 در دست ساخت قرار دارد. اما آیا این به معنای پایان گمراهی‌ها و روشن شدن تمامی ماجراهای این سری است و قرار است شاهد پایان سری Shenmue باشیم؟

به نظر که این طور نیست. به تازگی یک سلسله مصاحبه با یو سوزوکی انجام شده که این مصاحبه‎‌ها در فروم ریست ارا (Resetera) منتشر شده است. در این مصاحبه‌ها، از سوزوکی در مورد دیدگاه کلی او نسبت به داستان این نسخه و ایده‌های موجود در سر او پرسیده شده و او نیز در پاسخ گفته که چیزی که در ذهن‌اش برای داستان این سری دارد، با Shenmue 3 به اتمام نخواهد رسید. به همین علت پایان این نسخه از سری نیز باز خواهد بود تا دنباله‌ (های) بعدی بتوانند داستان این سری را بیش از پیش، بسط دهند و جلو ببرند. به این ترتیب، اگر از طرفداران این سری هستید بهتر است امیدوار باشید که Shenmue 3 آن قدری فروش داشته باشد که ساخت دنباله آن به مشکل نخورد و وارد پروسه‌های عجیب و غریب نشود.

قرار است تا بازی Shenmue 3 در سال ۲۰۱۸ منتشر شود، البته، اگر با تاخیری مواجه نشود. این بازی تاکنون برای عرضه روی دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ تائید شده است. اخیراً نیز تریلر و تصاویری از این بازی منتشر شده بود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
نظرات

  1. Saeedsasuke گفت:

    اصلا پایانای بازو دوست ندارم.
    دیوونه میشم نمیدونم چرا Frown Rolls Eyes

    6Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت