تاریخ انتشار Detroit: Become Human مشخص شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹

Detroit: Become Human که به عنوان بلند‌پروازانه‌ترین پروژه‌ی استدیو کوانتیک دریم شناخته میشود، در تاریخ ۲۵ مه امسال (۴ خرداد) عرضه خواهد شد.

آقای دیوید کیج، کارگردان بازی با انتشار پستی این خبر را اعلام کرد و افزود:

مفتخر هستیم که اعلام کنیم Detroit: Become Human هم‌اکنون یک تاریخ انتشار رسمی دارد. در روز ۲۵ مه شما شانس این را خواهید داشت که بتوانید به تجربه این بازی که بلند‌پروازانه‌ترین پروژه ما تا به این لحظه بوده است، بپردازید.

در آینده‌ای نچندان دور در جوامعی پیشرفته و منحطط، دیترویت روایتگر داستان سه روبات است. ماشین هایی که ساخته شده‌اند تا اطاعت کنند اما همانند انسان ها شروع به تجربه احساسات میکنند. آنها در مواجهه با خشونت جامعه، تصمیم خواهند گرفت که چه کسی میخواهند باشند.

استدیو کوانتیک دریم که ساخت بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls را در کارنامه دارد، پروژه جدید خود با عنوان Detroit: Become Human را منحصرا برای کنسول پلی استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه دارد.

Detroit در مدت زمان ۷ ساله توسعه‌ی خود، با موضوعات جنجال برانگیزی از جمله تروریسم و خشونت علیه کودکان مواجه شده است. سران این استدیو هم با اتهاماتی از قبیل ایجاد فضای کاری ناسالم و نژاد پرستی مواجه شده‌اند که هر بار آن‌ها را رد کرده اند.

این بازی داستان سه روبات به نام های کارا، مارکوس و کانر را روایت میکند. شما میتوانید کنترل هر یک از این شخصیت ها را بر عهده بگیرید و همانند بازیهای پیشین این استدیو با اتخاذ تصمیماتی در طول بازی داستان را به جلو ببرید.

برای اطلاعات بیشتر از این بازی و مشاهده تریلر و گیم پلی میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید